شاسی‌بلند چینی لینک‌ اند‌ کو؛ رکورددار پیش‌فروش تاریخ

سه‌شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۰
مطالعه 3 دقیقه
شرکت خودروسازی لینک‌اند‌کو، چندملیتی و تازه‌کار محسوب می‌شود؛ اما به لطف بازاریابی قوی توانسته است بالاترین میزان پیش‌فروش در تاریخ خودروسازی جهان را با مدل 01 به دست آورد.
تبلیغات

کراس‌اور لینک‌اند‌کو (Lynk&Co) فعلا با نام 01 شناخته می‌شود و محصولی مدرن خواهد بود. این مدل توانسته است در زمان ۲ دقیقه و ۱۷ ثانیه به تعداد ۶۰۰۰ دستگاه، پیش‌فروش شود. البته این آمار، به دلیل محبوبیت بالای شاسی‌بلندهای جدید و همچنین سیستم‌های خرید اینترنتی در چین شکل گرفته است. خودروی 01 از طریق ۱۵۰ نمایندگی فروش نیز در سراسر کشور چین قابل پیش‌خرید خواهد بود. فراموش نکنیم، شرکت لینک‌اند‌کو زیر مجموعه‌ی جیلی چین و دارای فناوری‌هایی مشترک با ولوو سوئد خواهد بود؛ چراکه بخش خودروسازی ولوو نیز تحت مالکیت جیلی اداره می‌شود.

CUV

آلین ویسر، مدیر ارشد لینک‌اند‌کو، می‌گوید:

حدود یک سال پیش، تأسیس شرکت را اعلام کردیم و به‌تازگی، پیش‌فروش باورنکردنی شاسی‌بلند 01 را آغاز کرده‌ایم. فرقی نمی‌کند از طریق آنلاین یا حضوری اقدام به خرید کنید، ما تجربه‌ای ارزشمند و لذت‌بخش فراهم خواهیم کرد. خریدی ساده‌تر از مدل آنلاین، قابل تصور نیست. با چند کلیک و به لطف سیستم جستجوگر (Explorator) در سایت ثبت نام، می‌توان به خودروی دلخواه رسید. با حضور خریداران چینی، ثابت شده است که این فرایند، تا چه حد خوب عمل می‌کند. ما به پیش‌فروش خیره‌کننده‌ی خود افتخار می‌کنیم و قول می‌دهیم با بهبود روش‌ها کار کنیم؛ چراکه حرکت ما تازه آغاز شده است.
 لینک‌اند‌کو   Lynk&Co 01

پیش‌فروش خودروی لینک‌اند‌کو 01، بر خلاف عرف بازار که با تیپ‌های مختلف و آپشن‌های متنوع انجام می‌شود، بسیار ساده و صرفا با یک مدل انجام شد تا احتمالا در آینده، به خواست خریدار به نسخه‌های مختلف ارتقاء پیدا کند. این خودرو از پیشرانه‌ی بنزینی ساخت ولوو استفاده می‌کند؛ اما به‌زودی با نسخه‌ی تمام الکتریکی، برای بازار جهانی عرضه خواهد شد. پلت‌فرم و بسیاری از تجهیزات فنی مدل 01، با کراس‌اور مدرن ولوو XC40 مشابه خواهد بود.

 لینک‌اند‌کو   Lynk&Co 01

قیمت نهایی لینک‌اند‌کو 01 برای بازار چین، ۲۴ تا ۳۱ هزار دلار خواهد بود؛ اما در نمونه‌ی بازار اروپا، متفاوت و مسلما گران‌تر ارائه می‌شود. محصول کلاس سدان لینک‌اند‌کو با کد 03 نیز در شرف تولید و پیش‌فروش قرار دارد.

 لینک‌اند‌کو   Lynk&Co 01
تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات