باوجود ماشین پلیس نیسان GT-R، فرار از چنگال قانون دشوارتر می‌شود

یک‌شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
نیسان در همکاری با اداره‌ی پلیس نیویورک اقدام به معرفی نمونه‌‌ای از خودروی پلیس نیسان GT-R کرده است.
تبلیغات

دیدن چراغ‌های قرمز و آبی از آینه خودرو می‌تواند باعث وحشت ما شود؛ آیا با سرعت بالا رانندگی کرده‌ایم؟ آیا در حین تغییر مسیر راهنما نزده‌ایم؟ چه خطایی مرتکب شده‌ایم؟ اگر شما واقعاً یک شرور سریالی باشید، تعقیب شدن از سوی پلیس نباید شما را شگفت‌زده کند. اگر این موضوع واقعیت داشته باشد، اولین چیزی که به ذهن خطور می‌کند، گذاشتن پا روی پدال گاز و فرار از مهلکه است؛ اما اگر خودروی پلیس یک سوپر اسپرت باشد، شانس شما برای فرار صفر است.

نیسان این بار در همکاری با اداره‌ی پلیس نیویورک، دست به معرفی یک ماشین پلیس GT-R زده است تا هنر خود را به همگان ثابت کند. هرچند این مدل کاملاً تزئینی است و قرار نیست باعث وحشت مجرمان سابقه‌دار شود.

نیسان تغییری در پیشرانه‌ی این مدل ایجاد نکرده است. به نظر می‌رسد ۵۶۵ اسب بخار قدرت برای یک ماشین پلیس ۶ سیلندر کافی باشد. با این حال بروزرسانی‌ها در گوشه و کنار خودرو نظیر جایگزینی فنرهای پیچشی و رینگ‌های ۲۲ اینچی با رینگ‌های فولادی به چشم می‌خورد.

نیسان GT-R پلیس

بدنه‌ی خودرو نیز اصلاح شده است. استفاده از فیبر کربن در قسمت جلو و گلگیرهای عقب به این GT-R ابهت خاصی داده است. آینه‌های کناری و باله‌ی عقب نیز از جنس فیبر کربن هستند. سپر جلو نیز سفارشی ساخته شده است و گارد روی سپر به ترسناکی بیشتر خودرو کمک می‌کند.

این خودرو مجهز به یک چراغ هشداردهنده با نورهای آبی و قرمز روی سقف و نمونه‌های کوچکی از آن در قسمت‌های مختلف بدنه است. یک تابلوی اعلام‌ خطر به همراه یک بلندگوی ES100 و یک آژیر 2000B نیز روی سپر جلو نصب شده‌اند.

نیسان GT-R پلیس

فرار از دست این خودرو امکان‌ناپذیر است، مگر اینکه سارق یک بوگاتی شیرون دزدیده باشد و بتواند با آن خود را از چنگال قانون نجات دهد. در غیر این صورت شانسی برای پیروزی در این نبرد نخواهد داشت.

نیسان GT-R پلیس
نیسان GT-R پلیس
نیسان GT-R پلیس
نیسان GT-R پلیس
تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات