نسخه سفارشی مک‌لارن 720S با تیونینگ کارلکس دیزاین معرفی شد

نسخه سفارشی مک‌لارن 720S با تیونینگ کارلکس دیزاین معرفی شد

شرکت تیونینگ کارلکس دیزاین از نسخه ریسینگ گرین مک‌لارن 720S با طرح رنگ سفارشی سبز زمردین و مجموعه‌ای از تزئینات چرمی برای فضای داخل کابین و قیمت ۷۷ هزار دلاری رونمایی کرد.

شرکت تیونینگ خودرو کارلکس دیزاین (Carlex Design) از نسخه اصلاح‌شده مک‌لارن 720S رونمایی کرد؛ با این تفاوت که 720S ‌اکنون شیک‌تر و از نظر طراحی داخلی (حداقل در مقایسه با پروژه‌های قبلی این شرکت) برجسته‌تر است.

نمای عقب خودروی سوپراسپرت مک لارن / McLaren 720S سبز زمردی

پروژه جدید کارلکس دیزاین، ریسینگ گرین ادیشن (Racing Green Edition) نام گرفته است و از طرح رنگ سفارشی زمردی سیر الهام‌گرفته از رنگ سبز مسابقه‌ای انگلیس در قسمت بیرونی استفاده می‌کند. رینگ‌های ۱۹ اینچی جلو و ۲۰ اینچی گرافیتی عقب از همین تیونر با لاستیک‌های چسبنده پیرلی پوشیده می‌شوند و تکمیل‌کننده ظاهر بیرونی خودروی سوپراسپرت مک‌لارن 720S هستند.

فضای داخل کابین ابرخودروی انگلیسی با چرم و آلکانترا با کیفیت بالا روی داشبورد، کنسول مرکزی، غربیلک فرمان، پنل‌ درها، صندلی‌ها، دسته‌ی صندلی‌ها، تودوزی سقف و ستون‌ها آراسته شده است. این موارد با تزئینات سفید، تودوزی‌ها، نازک‌دوزی‌ها و نقوش حکاکی‌شده با لیزر در تضاد هستند؛ درحالی‌که کفپوش‌های جدید این جلوه را کامل می‌کنند.

نمای جلو سوپراسپرت مک لارن / McLaren 720S سبز زمردین

کارلکس دیزاین با دریافت مبلغی حدود ۷۷,۰۵۸ دلار (بدون احتساب مالیات)، مک‌لارن 720S مشتریان را به نسخه Racing Green تبدیل می‌کند. توجه داشته باشید که این ارتقا شامل تقویت پیشرانه یا سایر امکانات اضافه برای سیستم محرکه نمی‌شود؛ اما حتی بدون هیچ‌گونه تغییری، این ابرخودرو یکی از سریع‌ترین مدل‌هایی است که می‌توان خریداری کرد.

برای یادآوری بد نیست بدانید این خودروی سوپراسپرت می‌تواند در مدت زمان ۲/۹ ثانیه از حالت سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت دست یابد و حدود ۷/۸ ثانیه پس از شروع حرکت به سرعت ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد. بیشینه سرعت این ابرخودرو به ۳۴۱ کیلومتر بر ساعت محدود می‌شود.

نمای داخل کابین خودروی سوپراسپرت مک لارن / McLaren 720S

مک‌لارن 720S، از پیشرانه ۴ لیتری خورجینی هشت سیلندر توربوشارژ دوقلو بهره می‌برد که با توجه‌ به نامش ۷۲۰ اسب ‌بخار متریک تولید می‌کند. پیشرانه‌ی این ابرخودرو ۷۱۰ اسب‌ بخار قدرت و ۷۷۰ نیوتن‌متر گشتاور دراختیار قرار می‌دهد.

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع carscoops
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده