مک لارن 720S اسپایدر با تیونینگ نوویتک رونمایی شد

یک‌شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰
مطالعه 3 دقیقه
تیونر نوویتک به‌تازگی مدل جدیدی از مک‌لارن 720S تقویت‌شده را با ویژگی‌های ظاهری و فنی جدید رونمایی کرده است.
تبلیغات

مک‌لارن 720S اسپایدر را می‌توان به‌عنوان یکی از جذا‌ب‌ترین خودروهای سوپراسپرت روباز معرفی کرد. این خودرو قادر به ثبت زمان سرعت‌گیری ۰ تا ۱۰۰ کیلومتربرساعت در ۲.۹ ثانیه و ۰ تا ۲۰۰ کیلومتربرساعت در ۷.۶ ثانیه است. اکنون، تیونر نویتک برای کسانی که به‌دنبال نسخه‌ای جذاب‌تر از مک‌لارن 720S هستند، ویژگی‌های ظاهری و بسته‌ی قدرتی جدیدی را درنظر گرفته است. نوویتک در بدنه‌ی خودرو از فیبرکربن فورج با ظاهری خاص استفاده کرده است.

مک لارن 720S نوویتک

این تیونر، قطعات فیبرکربن خالص را جهت مزین کردن بدنه نیز به کار برده است. در قسمت جلو، بادشکن‌، تیغه‌ها و باله‌های کناری به سپر فیبرکربنی اضافه شده‌اند. تیونر برای چراغ‌های جلو و آینه‌های جانبی نیز قاب فیبرکربنی درنظر گرفته است. افزون‌ بر این، رکاب‌ها و پوشش ورودی هوای جانبی از جنس فیبرکربن ساخته شده‌اند. در قسمت عقب، قطعات فیبرکربنی همچون باله، لبه کوتاه اسپویلر و دیفیوزر نصب شده‌اند.

مک لارن 720S نوویتک

یکی از ویژگی‌های قابل‌توجه مک‌لارن 720S اسپایدر نوویتک، بهره‌مندی از رینگ‌های برند Vossen با اندازه‌ی ۲۰ و ۲۱ اینچ است. نصب رینگ‌هایی با سایز کوچکتر در قسمت جلو، موجب شده تا ظاهر گُوِه شکل طرح بدنه برجسته‌ شود. ارتفاع خودرو نیز ۳۰ میلی‌متر کاهش یافته است.

مک لارن 720S نوویتک

در قسمت عقب، سیستم اگزوز مخصوص با خروجی‌های براق یا مشکی مات که امکان سفارش فلاپ‌های متحرک برای آن‌ها نیز وجود دارد، ظاهر خودرو را تکمیل می‌کنند. خریداران می‌توانند خروجی‌های اگزوز فولادی یا خروجی‌های مخصوص ساخته‌شده از جنس اینکونل را سفارش بدهند. تیونر نوویتک جهت افزایش قدرت پیشرانه‌ی ۸ سیلندر تویین توربو مک‌لارن 720S، سه بسته‌ی قدرتی مختلف را درنظر گرفته است.

مک لارن 720S نوویتک
مک لارن 720S نوویتک
مک لارن 720S نوویتک
مک لارن 720S نوویتک

بسته‌ی قدرتی مرحله‌ی دوم، قدرت پیشرانه‌ را به ۸۰۶ اسب‌بخار و گشتاور را به ۸۷۸ نیوتن‌متر افزایش می‌دهد. این افزایش قدرت، زمان رسیدن به سرعت ۱۰۰ کیلومتربرساعت از حالت سکون را به ۲.۷ ثانیه و زمان رسیدن به سرعت ۲۰۰ کیلومتربرساعت را به ۷.۶ ثانیه می‌رساند. بیشینه‌ی سرعت خودرو نیز با افزایش ۵ کیلومتربرساعت، به ۳۴۶ کیلومتربرساعت می‌رسد.

مک لارن 720S نوویتک

مجموعه ویژگی‌های ظاهری و قدرتی نوویتک در خاص‌جلوه‌دادن مک‌لارن 720S اسپایدر نقش به‌سزایی ایفا می‌کند. شاید ظاهر فیبرکربن فورج برای همگان جذاب نباشد؛ اما شکی نیست که ظاهر این مدل خاص با سایر سوپراسپرت‌ها تمایز دارد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات