فهرست افزایش قیمت‌ محصولات رنو منتشر شد

فهرست افزایش قیمت‌ محصولات رنو منتشر شد

نگین خودرو، نماینده‌ی رسمی محصولات رنو فرانسه در ایران، جدیدترین قیمت محصولات خود را اعلام کرد. بر اساس بخشنامه‌ی جدید، رنو تالیسمان ۴۰ میلیون و کولئوس ۶۳ میلیون تومان گران شده است.

چند ساعت پیش بود که خبر افزایش قیمت‌ نجومی محصولات هیوندای در ایران توسط کرمان موتور منتشر شد. همانطور که در این خبر گفتیم، افزایش قیمت مابقی خودروهای وارداتی از سوی شرکت‌های واردکننده دور از ذهن نیست. حالا و در کمتر از چند ساعت از این خبر، شرکت نگین خودرو به‌عنوان نماینده‌ی رسمی محصولات رنو در ایران، از جدیدترین قیمت‌ محصولات خود رونمایی کرد. بر اساس بخشنامه‌ای که این شرکت در سایت خود قرار داده، قیمت محصولات رنو در ایران با افزایشی خیره‌کننده مواجه شده است.

خودروهای محبوب و پرفروش ماه‌های اخیر رنو در ایران یعنی سدان لوکس تالیسمان و شاسی‌بلند زیبای کولئوس، محصولاتی هستند که در سال ۹۶ به‌عنوان پرمتقاضی‌ترین خودروهای وارداتی در ایران شناخته می‌شوند؛ تا جایی که بر اساس اعلام گمرک ایران، نگین خودرو و محصولات رنو و در صدر آن‌ها خودروهای رنو تالیسمان و کولئوس بیشترین سهم واردات به ایران را در سال ۹۶ از آن خود کرده‌اند.

حالا و پس از بازگشایی سامانه ثبت سفارش خودرو و ابلاغ تعرفه‌های جدید واردات خودرو در قالب دستورالعمل جدید واردات، شرکت‌ نگین خودرو نیز برای عقب نماندن از قافله‌ی افزایش قیمت خودروهای خارجی، قیمت محصولات خود را به شکل اعجاب‌آوری افزایش داد. خودروی محبوب تالیسمان که تا پیش از این با قیمت ۲۱۰ میلیون تومان توسط نگین خودرو به فروش می‌رسید، از این پس در مدل ۲۰۱۸ با قیمت ۲۴۹ میلیون تومان عرضه خواهد شد. همچنین شاسی بلند زیبای رنو یعنی کولئوس با جهشی ۶۳ میلیون تومانی، قیمت ۲۹۸ میلیون تومان را به نام خود ثبت کرده است. کولئوس پیش از توقف ثبت سفارش خودرو، با قیمت ۲۳۵ میلیون تومان توسط نگین خودرو به بازار عرضه می‌شد. رنو داستر نیز با افزایش قیمت ۲۴ میلیون تومانی، از این پس با قیمت ۱۴۸ میلیون تومان از سوی نگین خودرو به مشتریان تحویل خواهد شد.

جدیدترین قیمت‌های محصولات رنو با نمایندگی نگین خودرو در ایران را می‌توانید در جدول زیر مشاهده کنید.

خودرومدلقیمت پیشینقیمت جدید
رنو تالیسمان۲۰۱۸۲۱۰,۰۰۰,۰۰۰۲۴۹,۰۰۰,۰۰۰
رنو کولئوس۲۰۱۸۲۳۵,۰۰۰,۰۰۰۲۹۸,۵۰۰,۰۰۰
رنو داستر۲۰۱۷۱۲۴,۰۰۰,۰۰۰۱۴۸,۰۰۰,۰۰۰

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده