نیکون احتمالا امسال دوربین‌های Z6s و Z7s را رونمایی می‌کند

سه‌شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۰
مطالعه 1 دقیقه
طبق شواهد موجود، نیکون در پی معرفی دوربین‌های Nikon Z6s و Nikon Z7s در سال جاری میلادی است. این دوربین‌ها احتمالا به‌ترتیب همان حسگرهای Z6 و Z7 خواهند داشت.
تبلیغات

رسانه‌ی نیکون‌‌رومرز در گزارشی اختصاصی مدعی شده است که نیکون می‌خواهد پیش از پایان سال جاری میلادی، دو دوربین بدون آینه‌ی جدید با نام‌های Nikon Z6s و Nikon Z7s رونمایی کند. همان‌طورکه از نام دوربین‌ها برمی‌آید، آن‌ها قرار است مدل بهبودیافته‌ی Z6 و Z7 باشند. 

براساس گزارش نیکون‌رومرز، دو دوربین‌ جدید نیکون قرار است از همان حسگرهای به‌کاررفته در Z6 و Z7 بهره بگیرند. دراین‌میان، نکته‌ی مهم آن است که گفته می‌شود مدل‌های S پردازنده‌ی دوگانه‌ی Expeed خواهند داشت. دیگر مشخصات فاش‌شده شامل بهره‌مندی نیکون Z6s و نیکون Z7s از باتری جدید EN-EL15c، درگاه USB-C، درگاه دوگانه‌ی کارت حافظه (احتمالا CFexpress دوگانه) و پشتیبانی از فیلم‌برداری 4K با نرخ ۶۰ فریم‌بر‌ثانیه می‌شوند. علاو‌براین، احتمالا امکان استفاده از گریپ اضافی با دوربین‌های جدید نیکون وجود خواهد داشت. 

نیکون‌رومز می‌گوید انتظار دارد دوربین‌های مذکور اکتبر ۲۰۲۰ (مهر و آبان ۱۳۹۹) رونمایی شوند. بااین‌همه، نباید آثار دنیاگیری ویروس کرونا را فراموش کنیم. کووید ۱۹ تاکنون رویدادهای زیادی را به‌تعویق انداخته و برخی دیگر را به‌کلی تعطیل کرده است؛ به‌همین‌دلیل، نمی‌توانیم با قطعیت از معرفی نیکون Z6s و نیکون Z7s در مهر و آبان امسال سخن به‌میان بیاوریم.

انتظارات شما کاربران زومیت از دوربین‌های جدید نیکون چیست؟

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات