ماجراجویی‌های میز کار

جمعه ۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۵
مطالعه 5 دقیقه
همه‌ی ما دست کم بخشی از ساعات زندگی خود را پشت میزهای رنگ و وارنگ سپری می‌کنیم. حال این میز چه یک میز تحریر باشد و چه میز کامپیوتر، هر روز شاهد کارها، فعالیت‌ها و البته خرابکاری‌های ما است. میزها نیز به عنوان شاهدان خاموش ماجراجویی‌های زندگی ما، داستان خود را دارند.
تبلیغات

 دینا بیلینکو (Dina Belenko)، هنرمند خلاقی است که دوست دارد داستان‌های کارتونی را، در مورد اشیای واقعی به تصویر بکشد. او معتقد است هر چیزی در اطراف ما، داستانی نهفته دارد که آن را درون خود مخفی نگاه داشته است. اشیای پیرامون ما می‌توانند در مورد زندگی ما نغمه سرایی کنند. این که چه کسی آنها را در دست گرفته، چه احساسی در موردشان داشته و حتی چه بلاهایی بر سرشان آورده است. حتی ممکن است ما ناخواسته این همراهان خاموش زندگی خود را شکسته و یا شاید حتی با عشق تعمیرشان کرده باشیم.

در واقع دینا باور دارد در هر شی و ابزار پیرامون ما، حسی از زندگی نهفته شده که شاید دیده نشود، ولی جایی آن دورها پنهان شده است. او در این مجموعه، داستان میزکار خود را بازگو می‌کند. فعالیت‌هایی که هر روزه انجام داده و لحظات شاد، رویایی و شیرینی که پشت سر نهاده است.

در ادامه همراه شما در این سفر ماجراجویانه همراه دینا خواهیم بود.

زمانی برای نوشیدن قهوه

رویای خلبان شدن

جعبه‌ی جواهر

شیر و بسکوئیت

همه‌ی یادداشت‌های من

قهوه‌ی رویاها

کلکسیون تابستانی

در دنیای قبایل و گیاهان

 وزن خیال

نامه

لوازم یک روز آفتابی

 در کهکشانی شیرین

جنایت‌های کوچک، تصادف میز کار

دایناسور تابستانی من

قهوه ساز

 ویفرهای "Penrose"

یادداشت خداحافظی

داستان میز شما چیست؟ شما خالق چه دنیای رویایی هستید؟

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات