اپل با طرح ویژه از بیماران مبتلا به ایدز حمایت می‌کند

جمعه ۱۰ آذر ۱۴۰۲ - ۲۲:۴۵
مطالعه 3 دقیقه
مدل قرمز PRODUCT RED آیفون و اپل واچ نمای پشت
اپل به مناسبت روز جهانی ایدز، تمام درآمد حاصل از خریدهای درون‌برنامه‌ای سه بازی محبوب را به صندوق جهانی حمایت از بیماران ایدز اهدا می‌کند.
تبلیغات

حمایت سالانه‌ی اپل از روز جهانی ایدز، امسال شامل اهدای تمام درآمد حاصل از خریدهای درون‌برنامه‌ای سه بازی محبوب است. اپل از سال ۲۰۰۶ با کمک‌های مالی خود از صندوق جهانی RED برای مبارزه با بیماری ایدز در جنوب صحرای آفریقا حمایت کرده است.

مشتریان اپل در ۱۷ سال گذشته توانستند به جمع‌آوری بیش از ۲۵۰ میلیون دلار کمک کنند و امکان دسترسی میلیون‌ها نفر را به داروهای ضد رتروویروسی و آزمایش HIV فراهم کرده‌اند.

پروداکت رد اپل واچ سری ۹

به گفته‌ی وب‌سایت رسمی اپل، این شرکت به سه طریق از صندوق جهانی بیماران ایدز حمایت می‌کند. ابتدا با تبلیغ نسخه‌های پروداکت‌ رد یک‌ سری از محصولات منتخب خود که به شرح زیر است:

اپل واچ سری ۹، آیفون ۱۴، آیفون ۱۴ پلاس، آیفون ۱۳ و آیفون SE، به‌علاوه‌‌ی لوازم جانبی از جمله قاب سیلیکونی و شارژر مگ سیف در سری آیفون ۱۴ و آیفون ۱۳.

بخشی از درآمد فروش همه‌ی این محصولات به صندوق جهانی اهدا می‌شود. اپل همچنین نسخه‌ی ویژه‌ی پروداکت رد اپل واچ سری ۹ را همراه با قاب سیلیکونی و بند اسپرت به‌عنوان هدیه‌ی پایان سال پیشنهاد می‌کند.

مدل پروداکت رد اپل واچ سری ۹

اپل واچ سری ۹ به‌لطف تراشه‌ی S دارای پیشرفته‌ترین ویژگی‌های سلامت، تناسب اندام و ایمنی در اپل واچ تا به امروز، همراه با قابلیت دابل تپ و جستجوی دقیق برای آیفون است.

واچ فیس‌های جدید آنالوگ خورشیدی نیز به مناسبت روز جهانی ایدز به رنگ قرمز در دسترس خواهند بود و به دیگر واچ فیس‌ها از جمله متروپولیتن، زمان جهانی (World Time)، واچ فیس عددی مونو، گرادیانت، طرح راه راه (Strips) و تایپوگراف اضافه می‌شوند.

دومین روش اپل برای حمایت از بیماران مبتلا به ایدز، اهدای یک دلار برای هر خریدی است که در این هفته انجام شود: تا ۸ دسامبر (۱۷ آذر)، اپل به ازای هر خریدی که با استفاده از Apple Pay در وب‌سایت رسمی اپل، نرم‌افزار اپل استور یا در فروشگاه اصلی اپل انجام شود، یک دلار اهدا می‌کند. مشتریان می‌توانند هر محصول یا لوازم جانبی اپل را خریداری کنند و به نجات جان افراد در سراسر جهان کمک کنند.

سومین روش، خریدهای درون برنامه‌ای ویژه برای سه بازی محبوب است: از امروز تا ۴ دسامبر (۱۳ آذر)، اپ استور تمام درآمد حاصل از خریدهای انحصاری درون برنامه‌ای برای سه بازی محبوب MONOPOLY GO و Gardenscapes و EA Sports FC Mobile را به صندوق جهانی اهدا می‌کند. امکانات قابل‌خریداری در این بازی‌ها شامل انواع آواتارهای سرگرم‌کننده، شیلدهای جذاب و بازیکنان ستاره‌ی فوتبال است.

اپل مثل همیشه روز جهانی ایدز را با قرمز کردن لوگو در فروشگاه‌هایش همزمان می‌کند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات