شیائومی یخچال فریزر ۴۳۶ لیتری جدیدی با بدنه بسیار باریک رونمایی کرد

چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۳ - ۲۳:۱۰
مطالعه 3 دقیقه
یخچال فریزر شیائومی Mijia Refrigerator Fresh Storage Cross 436L
شیائومی یخچال فریزر Mijia Refrigerator Fresh Storage Cross را با ظرفیت ۴۳۶ لیتر و طراحی جمع‌وجور رونمایی کرد.
تبلیغات

شیائومی یخچال فریزر جدید خود با نام Mijia Refrigerator Fresh Storage Cross 436L را رونمایی کرد. این مدل با طراحی شیک و فوق‌باریک که تنها ۶۰ سانتی‌متر عمق دارد، ویژه‌ی آشپزخانه‌های مدرن با فضای محدود ایدئال است.

یخچال فریزر جدید شیائومی با وجود ابعاد کوچک، ۴۳۶ لیتر ظرفیت دارد. این ظرفیت به بخش‌های مختلفی شامل ۲۵۷ لیتر برای قسمت یخچال و ۱۵۴ لیتر برای قسمت فریزر و محفظه‌ی ۲۵ لیتری مجزا برای نگه‌داری غذای کودک و سایر اقلام حساس تقسیم شده است.

دست‌یابی به این ضخامت کم در یخچال فریزر Mijia Fresh Storage Cross 436L با استفاده از سیستم دفع گرما در پایین دستگاه میسر شده است که نیاز به دریچه‌های تهویه در طرفین یا پشت را برطرف می‌کند و امکان قرارگیری بدون فاصله‌ی آن با کابینت‌ها را فراهم می‌سازد.

طراحی خاص لولا به در این امکان را می‌دهد تا حتی در‌صورت قرارگیری نزدیک به دیوار، به‌طور کامل تا ۹۰ درجه باز شود و حداکثر استفاده از فضا را بدون آسیب به عملکرد آن تضمین کند.

شیائومی در یخچال Mijia Fresh Storage Cross 436L، بر حفظ تازگی مواد غذایی با بهره‌گیری از فناوری Fresh Storage تأکید کرده است. این دستگاه از سیستم گردش هوای خنک ۳۶۰ درجه استفاده می‌کند که سرمایش یکنواخت را در کل فضای داخلی تضمین و از ایجاد برفک و نیاز به یخ‌زدایی دستی جلوگیری می‌کند.

یخچال فریزر شیائومی Mijia Refrigerator Fresh Storage Cross 436L
یخچال فریزر شیائومی Mijia Refrigerator Fresh Storage Cross 436L

یخچال فریزر جدید شیائومی از قابلیت انجماد سریع برخوردار است که می‌تواند به دماهای پایین برای حفظ تازگی مواد غذایی و نگه‌داشتن ارزش غذایی آن‌ها برسد.

یخچال فریزر هوشمند شیائومی به‌طور کامل با اکوسیستم خانه هوشمند شیائومی ادغام می‌شود. کاربران می‌توانند با اتصال یخچال فریزر به اپلیکیشن Mi Home، تنظیمات دما و انتخاب حالت‌های مختلف را از راه دور کنترل کنند. همچنین، این یخچال با HyperOS Connect و دستیار صوتی Xiao Ai سازگار است.

شیائومی یخچال فریزر Fresh Storage Cross 436L را به ماژول ضدباکتری یون Ag+ مجهز کرده است. این فناوری با نرخ ضدمیکروبی ۹۹٫۹۹ درصد، به‌طور مؤثر بو را از بین می‌برد و محیطی تمیز برای نگه‌داری مواد غذایی ایجاد می‌کند. در جدا‌شدنی این یخچال فریزر نیز برای سهولت در تمیزکاری و جلوگیری از ایجاد کپک و تضمین بهداشت طراحی شده است.

یخچال فریزر Fresh Storage Cross 436L با برخورداری از رتبه‌ی یکِ بازده‌ی انرژی، در طول روز فقط درحدود ۰٫۸۴ کیلووات‌ساعت انرژی مصرف می‌کند که آن را به انتخابی دوستدار محیط‌زیست و به‌صرفه ازنظر اقتصادی تبدیل می‌کند. صدای این یخچال فریزر در حد ۳۵ دسی‌بل است که صدای کمی ارزیابی می‌شود.

قیمت یخچال فریزر شیائومی حدود ۳۴۳ دلار در پیش‌فروش بازار چین خواهد بود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات