هوش مصنوعی کوپایلت حالا از مکالمات فارسی پشتیبانی می‌کند

شنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۵
مطالعه 1 دقیقه
لوگو کوپایلت مایکروسافت / Microsoft Copilot طرح گرافیکی رسمی
کاربران اکنون می‌توانند سؤالات خود را با زبان فارسی از هوش مصنوعی کوپایلت بپرسند.
تبلیغات

در جدید‌ترین تغییر هوش مصنوعی مایکروسافت کوپایلت، قابلیت مکالمه با زبان فارسی به این سرویس اضافه شده است.

به‌گزارش زومیت، هوش مصنوعی کوپایلت اکنون سؤالات فارسی را درک می‌کند و به آن‌ها جواب می‌دهد. برای مثال ما از هوش مصنوعی ردموندی‌ها خواستیم تا اطلاعاتی درباره‌ی زومیت به ما بدهد و بلافاصله با جواب‌های دقیقی رو به رو شدیم.

هوش مصنوعی کوپایلت از مدل زبانی بزرگ GPT-4 استفاده می‌کند و می‌تواند اطلاعات فراوانی در اختیار کاربران قرار بدهد. از دیگر ویژگی‌های هوش مصنوعی مایکروسافت می‌توان به ساخت عکس از طریق DALL-E 3 اشاره کرد.

علاوه‌بر موارد گفته‌شده، از کوپایلت به‌عنوان دستیار شخصی در ویندوز ۱۱ استفاده می‌شود و مقامات مایکروسافت اعتقاد دارند که کوپایلت تمامی کاربران ویندوز ۱۱ را به کاربر حرفه‌ای تبدیل می‌کند.

ازآنجاکه کوپایلت با ویندوز ادغام شده است، کاربران می‌توانند از این سرویس بخواهند تا تنظیمات ویندوز را مطابق میل آن‌ها تغییر بدهد. توسعه‌دهندگان می‌توانند پلاگین‌های ساخته‌شده برای موتور جست‌و‌جوی بینگ را به کوپایلت نیز اضافه کنند.

اپلیکیشن کوپایلت در اختیار کاربران موبایل نیز قرار دارد و به آن‌ها امکان می‌دهد تا بدون استفاده از اپلیکیشن موبایلی بینگ، به هوش مصنوعی مایکروسافت دسترسی پیدا کنند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات