ماوس گیمینگ لنوو Legion M3 با وزن کم و طراحی ارگونومیک معرفی شد

دوشنبه ۱۹ تیر ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۰
مطالعه 1 دقیقه
ماوس گیمینگ لنوو Legion M3
ماوس جدید لنوو از چراغ‌های RGB و دکمه‌های اضافه‌ی قابل‌تنظیم بهره می‌برد و بسیار بادوام ساخته شده است.
تبلیغات

لنوو ماوس سیمی Legion M3 را با تمرکز بر قابلیت‌های گیمینگ معرفی کرد. این محصول از حسگر PAW 3327 بهره می‌برد که با ردیابی دقیق و سریع، عملکرد بی‌نظیری هنگام اجرای بازی‌ها ارائه می‌دهد. این ماوس از 8000DPI و پنج سطح حساسیت قابل‌تنظیم بهره می‌برد و گیمرها می‌توانند تنظیمات را براساس سبک و نیاز خود سفارشی‌سازی کنند. نرخ نمونه‌برداری ماوس جدید لنوو ۱۰۰۰ هرتز است که سرعت پاسخ‌گویی به کلیک‌های کاربر را به‌میزان چشمگیری افزایش می‌دهد.

لنوو Legion M3 با تمرکز بر ارگونومی طراحی شده و از دستگیره‌ای راحت بهره می‌برد تا بتوان برای ساعت‌های طولانی با آن کار کرد. این محصول پوششی شبیه پوست دارد و با وزن ۱۱۲ گرمی، بسیار سبک است. از دیگر ویژگی‌های ماوس گیمینگ لنوو می‌توان به سیم بادوام، ساختار باکیفیت و سوئیچ‌های حرکتی مکانیکی اشاره کرد.

ماوس گیمینگ لنوو Legion M3

به‌نوشته‌ی گیزموچاینا، ماوس گیمینگ جدید لنوو به پنج دکمه‌ی قابل‌تنظیم مجهز شده و کاربران می‌توانند از آن‌ها برای انجام کارهای مختلف بهره ببرند. Legion M3 همچنین از نورپردازی RGB بهره می‌برد و از حالت‌های مختلف نمایش جلوه‌ی نور پشتیبانی می‌کند. علاوه‌براین کاربران می‌توانند هفت چراغ هوشمند RGB آن را سفارشی‌سازی و تجربه‌ای منحصربه‌فرد از نورپردازی را تجربه کنند.

ماوس گیمینگ لنوو Legion M3 در دو رنگ جذاب مشکی و سفید با برچسب قیمت ۱۲ دلار عرضه می‌شوند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات