ماوس و کیبورد بی‌سیم جدید شیائومی با عمرباتری بهبودیافته و طراحی به‌روز معرفی شدند

چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۵
مطالعه 1 دقیقه
نسل دوم ماوس و کیبورد بی سیم شیائومی
شیائومی نسل دوم ماوس و کیبورد جدید خود موسوم‌به Set 2 را با شارژدهی بهتر نسبت‌به نسل قبل و همچنین بهبود طراحی معرفی کرد.
تبلیغات

شیائومی لوازم‌جانبی جدیدی به‌نام Wireless Keyboard & Mouse Set 2 معرفی کرده که درواقع شامل یک صفحه‌کلید و ماوس بی‌سیم است. همان‌طور که از نام این محصول پیدا است، نسل دوم کیبورد و ماوس بی‌سیم شرکت چینی محسوب می‌شود که نسبت به مدل قبلی تغییرات و بهبودهایی در آن‌ها اعمال شده است.

نسل دوم ماوس و کیبورد بی‌سیم جدید شیائومی اکنون طراحی بهینه‌تری دارد تا کاربران بتوانند راحت‌تر از آن‌ها استفاده کنند. به‌ گزارش گیزموچاینا، وزن ماوس جدید این شرکت ۴۵ گرم است درحالی‌که مدل قبلی آن ۶۰ گرم وزن داشت. علاوه‌براین وزن صفحه‌کلید بی‌سیم برند چینی از ۵۳۴ گرم در نسل قبل به ۵۰۰ گرم کاهش یافته است.

کیبورد جدید بی‌سیم شیائومی از کلیدهای قوس‌دار بهره می‌برد و عمق حرکتی آن‌ها ۲٫۸ میلی‌متر است. این محصول همچنین به کلیدهای عددی مجهز شده است و یک ردیف کلید عملکردی اضافه نیز دارد که می‌توان از آن‌ها برای کنترل‌های رسانه‌ای و عملکردهای دیگر استفاده کرد.

ازطرف دیگر، حساسیت ماوس بی‌سیم جدید شیائومی ۱۰۰۰DPI اعلام شده که از این‌نظر مشابه نسل قبلی آن است. این محصول از گیرنده‌ی بی‌سیم ۲٫۴ گیگاهرتزی بهره می‌برد که برای اتصال بی‌سیم باید آن را به درگاه USB A کامپیوتر یا لپ‌تاپ‌ موردنظر متصل کرد.

شیائومی می‌گوید نسل دوم ماوس و کیبورد بی‌سیم آن درمقایسه با مدل قبلی، عمرباتری بهتری ارائه می‌دهند. علاوه‌براین مدل جدید اکنون به‌جای باتری AAA از باتری AA استفاده می‌کند.

صفحه‌کلید و ماوس بی‌سیم جدید شیائومی Set 2 با قیمت ۱۵ دلار در چین به‌فروش می‌رسند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات