گپ‌و‌گفت درباره آخرین پرچمداران سامسونگ در پخش زنده اینستاگرام زومیت؛ امشب ساعت ۲۱:۳۰

در روز‌هایی به‌‌سر می‌بریم که بیشتر اوقات در خانه هستیم؛ از‌این‌رو، زومیت تصمیم گرفته است در پخش زنده اینستاگرام خود، در قالبی خودمانی با شما به‌صحبت بنشیند.

امسال سامسونگ با برگزاری مراسمی باشکوه جدید‌ترین سری گوشی‌های خانواده‌ی S را رونمایی کرد. سال جدید، پرچم‌دار جدید و ادعایی آشنا: «این گوشی عکاسی را متحول می‌کند». از سال‌های دور تاکنون، این ادعا را بارها‌و‌بارها از زبان شرکت‌های چینی و کره‌ای تا فنلاندی و آمریکایی شنیده‌ایم. حال نوبت به سامسونگ رسیده است تا زبان به ستایش قدرت عکاسی کهکشانی‌های جدیدش از خانواده‌ی محبوب و پرفروش گلکسی S بگشاید؛ محصولاتی که به‌جای عدد «۱۱»، عدد «۲۰» را مقابل اسامی‌شان می‌بینند تا به‌نوعی آغازگر فصلی جدید از نوآوری‌های این شرکت در دهه‌ی ۲۰۲۰ باشند. 

گلکسی اس ۲۰ درکنار اس ۲۰ پلاس و اولترا مجموعه‌ای بی‌نظیر از قابلیت‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری جدید به‌حساب می‌آیند. رأس ساعت ۲۱:۳۰ امشب، در پخش زنده‌ی اینستاگرام زومیت قرار است درباره‌ی جدید‌ترین پرچم‌داران سامسونگ با شما صحبت کنیم و درکنار آن به تمامی پرسش‌های شما کاربران محترم پاسخ دهیم.

برای دسترسی به صفحه‌ی اینستاگرام زومیت، می‌توانید از آدرس زیر یا جست‌وجو آیدی myzoomit در بخش جست‌وجو اینستاگرام استفاده کنید.

https://www.instagram.com/myzoomit

منبع زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید