سوبارو ایمپرزا مدل ۲۰۲۰ رونمایی شد

سوبارو ایمپرزا مدل ۲۰۲۰ رونمایی شد

سوبارو ایمپرزا ۲۰۲۰ در نسخه‌های سدان و هاچ‌بک با طراحی به‌روزرسانی‌شده و امکانات ایمنی جدید رونمایی شد و تا پاییز امسال راهی بازار می‌شود.

سوبارو با به‌روزرسانی جزئی برای مدل سال ۲۰۲۰ ، ایمپرزا (Impreza) را تازه‌نفس می‌کند. خودروساز ژاپنی ابتدا خودروی جدیدی را در کشور خود با قابلیت‌های ایمنی و طراحی جدید رونمایی کرد. اگر تغییراتی در داخل کابین وجود داشته باشد، سوبارو هنوز به آن‌ها اشاره‌ای نکرده است؛ اما با نگاه کردن به تصاویر به نظر می‌رسد که فضای داخل کابین نسبت به مدل فعلی بدون تغییر باقی می‌ماند. سوبارو هیچ اطلاعاتی در مورد نسخه‌ی WRX ارائه نکرد. پیش‌بینی می‌شود که سوبارو ایمپرزا ۲۰۲۰ در پاییز امسال به فروش برسد و هم‌اکنون نیز امکان سفارش آن در ایالات متحده آمریکا برای خریداران فراهم است.

2020 Subaru Impreza / سوبارو ایمپرزا 2020

مهم‌ترین تغییر ظاهری در جلوی خودرو رقم می‌خورد. سوبارو ضمن به‌روزرسانی چراغ‌های جلو و عقب، جلوپنجره‌ و بخش پایینی سپر جلو را هم تغییرداده است. ایمپرزا ۲۰۲۰ همچنین رینگ جدیدی هم دریافت می‌کند. سوبارو باز هم ایمپرزا را در نسخه‌های سدان و هاچ‌بک پنج‌در عرضه خواهد کرد.

2020 Subaru Impreza / سوبارو ایمپرزا 2020

سوبارو سیستم آی‌سایت تورینگ (Eyesight Touring Assist) را در تمام مدل‌های ایمپرزا ارائه می‌دهد. سیستم آی‌سایت تورینگ برای کمک به راننده در سرعت‌گیری، ترمز و فرمان‌گیری به منظور کاهش احتمال تصادف و خستگی راننده طراحی شده است و همچنین خودروها و خطوط جاده را تشخیص می‌دهد. از جمله سایر ویژگی‌های موجود در سوبارو ایمپرزا ۲۰۲۰ می‌توان به چراغ‌های انطباقی جلو​​، دوربین جلو، حافظه تنظیم صندلی راننده و موارد دیگر اشاره کرد.

2020 Subaru Impreza / سوبارو ایمپرزا 2020

سوبارو ایمپرزا ۲۰۲۰ همچنین دارای آینه برقی با قابلیت تغییر زاویه هنگام فعال شدن دنده عقب است که پارک کردن را راحت‌تر می‌کند. همچنین بسته به اینکه خودرو قفل یا باز باشد، آینه‌ها قابلیت ذخیره‌سازی تنظیمات نیز می‌توانند داشته باشند.

2020 Subaru Impreza / سوبارو ایمپرزا 2020

اندازه‌ی رینگ‌ها بین ۱۶ تا ۱۸ اینچ است و پیشرانه می‌تواند ۱/۶ لیتری یا ۲ لیتری چهار سیلندر باشد که قادر خواهد بود چرخ‌های جلو یا چهار چرخ را بچرخاند. 

2020 Subaru Impreza / سوبارو ایمپرزا 2020

سوبارو هنوز اطلاعات مربوط به قیمت ایمپرزا ۲۰۲۰ را اعلام نکرده است. با این حال مشتریان با توجه به قابلیت‌های ایمنی اضافه شده، باید انتظار افزایش قیمت کمی را نسبت به مدل کنونی داشته باشند. قیمت سدان سوبارو ایمپرزا ۲۰۱۹ از ۱۹،۴۸۰ دلار شروع می‌شود در حالی که قیمت نسخه‌ی هاچ‌بک حدود ۱۹،۹۸۰ دلار است. هر دو قیمت شامل ۸۸۵ دلار هزینه‌ی حمل در مقصد و تحویل هستند. امیدواریم سوبارو به‌زودی اطلاعات مربوط به نسخه‌ی به‌روزرسانی‌شده از ایمپرزا WRX را نیز منتشر کند.


منبع motor1

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید