اوبر و استارباکس برای تحویل قهوه با یکدیگر همکاری می‌کنند

استارباکس با همکاری اوبر ایتز قصد دارد محصولات خود را در ۶ شهر بزرگ آمریکا در مدت زمان حداکثر ۳۰ دقیقه به مشتری‌ها تحویل دهد.

استارباکس قصد دارد با همکاری Uber Eats در پروژه‌ی تحویل قهوه یا غذا در ۶ شهر بزرگ آمریکا همکاری کند. با ارائه‌ی این سرویس، شهروندان شهرهای سان‌فرانسیسکو، بوستون، شیکاگو، لس‌آنجلس، نیویورک و واشنگتن می‌توانند قهوه‌ی مورد نظر خود را از فروشگاه‌های استارباکس سفارش دهند. طبق اعلام استارباکس، این سرویس از سه‌شنبه‌ی قبل در سان‌فرانسیسکو راه افتاده است و طی چند هفته‌ی آینده در سایر شهرها نیز فعالیت می‌کند.

استارباکس همچنین در این اطلاعیه اعلام کرده، پیک‌های اوبر ایتز قادر هستند محصولات یک‌چهارم از شعبه‌های استارباکس آمریکا یعنی ۳۵۰۰ شعبه از استارباکس را به مشتریان تحویل دهند.

uber eats starbucks

استارباکس با انتشار این تصویر اعلام کرده برای گرم نگه داشتن قهوه در طول مدت تحویل، از بسته‌بندی‌های مناسب استفاده خواهد کرد

شهروندان آمریکایی می‌توانند ۹۵ درصد محصولات موجود در منوی استارباکس را از طریق اپلیکیشن اوبر ایتز و در زیرمنوی خدمات جدید سفارش دهند. استارباکس همچنین اعلام کرده است سفارش مشتریان در مدت زمان حداکثر ۳۰ دقیقه تحویل داده خواهد شد و برای گرم نگه داشتن آن‌ها در این مدت از بسته‌بندی جدید و مناسبی استفاده خواهد کرد. هزینه‌ی پایه برای حمل سفارش‌ها ۲.۴۹ دلار برای رزرو است که به قیمت قهوه، غذا و هزینه‌ی پیک اضافه خواهد شد.

uber eats starbucks

این فروشگاه استارباکس در سان‌فرانسیسکو، یکی از ۱۴ هزار شعبه‌ی این برند در آمریکا و ۲۹ هزار شعبه‌ی آن در سراسر جهان است

خدمات تحویل قهوه پیش از این در شهر میامی آمریکا تست شده و به دلیل موفقیت‌آمیز بودن آن قرار است در سایر شهرهای آمریکا نیز ارائه شود. طبق گفته‌ی استارباکس، خدمات تحویل محصولات در هفت شهر آمریکا (یک مورد فاش نشده است) تا بهار ارائه خواهد شد و بعد از آن نوبت به شهر لندن خواهد رسید.

uber eats starbucks

یک دوچرخه‌سوار که برای اوبر ایترز کار می‌کند و غذای ۲۰۰ هزار رستوران را در ۳۶ کشور تحویل می‌دهد

استارباکس ۲۹ هزار شعبه در سراسر جهان دارد و اوبر نیز غذا و نوشیدنی ۲۰۰ هزار رستوران را به مشتریان در ۳۶ کشور تحویل می‌دهد. قرارداد جدید به این معنا است که یکی از پررشدترین خدمات تحویل غذای آمریکا و یکی از بزرگ‌ترین فروشگاه‌های زنجیره‌ای دنیا با یکدیگر همکاری خواهند کرد.

اوبر ایتز، پررشدترین خدمات تحویل غذا در آمریکا است که با Grubhub، کسب‌وکار پیشرو در این صنعت رقابت می‌کند. همکاری اوبر ایتز و مک‌دونالدز نقش مهمی در رشد این شرکت داشته است و امیدوار هستند همکاری با استارباکس نیز نتیجه‌ی مشابهی داشته باشد. اوبر ایتز در سه‌ماهه‌ی سوم سال ۲۰۱۸ حدود ۲.۱ میلیارد دلار از مجموع ارزش کل خرده‌فروشی را به خود اختصاص داده و سالانه بیش از ۱۵۰ درصد رشد می‌کند.

منبع businessinsider

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید