باشگاه فوتبال آرسنال با BYD, قرارداد بست

باشگاه فوتبال آرسنال انگلیس قراردادی با خودروساز چینی BYD امضا کرده است تا این سازنده خودروهای الکتریکی را به عنوان شریک تجاری معرفی کند.

باشگاه فوتبال آرسنال انگلیس قراردادی با شرکت خودروسازی چینی BYD Auto امضا کرده است، تا این غول سازنده خودروی الکتریکی به عنوان شریک رسمی در حوضه خودرو و اتوبوس توپچی‌های لندن تبدیل شود. وارن بافت نیز که یکی از سرشناس‌ترین چهره‌های اقتصادی جهان محسوب می‌شود، بخشی از سهام شرکت BYD را در اختیار گرفته است.

BYD در حال حاضر کار طراحی، توسعه و تولید خودروی الکتریکی، اتوبوس، وسایل نقلیه تجاری و تجهیزات راه‌آهن را انجام می‌دهد. این خودروساز الکتریکی قصد دارد اتوبوس دوطبقه برای حمل‌ونقل باشگاه فوتبال لندنی فراهم کند. این شرکت می‌خواهد به دنبال اهداف توسعه‌طلبانه خود بیش از ۲۲۰،۰۰۰ کارمند را در سراسر پنج قاره جهان استخدام کند. همکاری باشگاه فوتبال آرسنال با BYD شامل استفاده از لوگوهای LED و آرم برند خودروساز چینی روی صندلی‌ها و فضاهای تبلیغاتی ورزشگاه اختصاصی امارات متعلق به این تیم انگلیسی می‌شود.

Arsenal BYD Auto / باشگاه فوتبال آرسنال خودروی الکتریکی BYD

وینای ونکیتشام، مدیر ارشد تجاری آرسنال گفت:

ما افتخار می‌کنیم که اولین باشگاه فوتبال در لیگ برتر انگلیس باشیم که به مشارکت جهانی در خودروهای الکتریکی می‌پیوندیم و این کار را با یکی از بزرگ‌ترین و مشهورترین شرکت‌های چینی انجام می‌دهیم. وسایل نقلیه الکتریکی در آینده به عنوان بخش بزرگی از صنعت حمل‌ونقل انجام وظیفه خواهند کرد و ما خوشحالیم که به پیشروی جهانی این صنعت برای ورود به خانواده شرکای رسمی باشگاه خوشامد بگوییم. این مشارکت نشان‌دهنده یک حرکت دیگر برای بهبود سهم ما در پایداری زیست محیطی است؛ چیزی که هم ما و هم شرکت BYD به آن علاقه‌مند و مشتاق هستند. این قدم بزرگی برای حرکت به سمت پیشرفت و ترقی محسوب می‌شود و نتیجه مستقیم تور پیش از شروع فصل سال گذشته‌ی ما در شانگهای و پکن است.

BYD Auto electric car / خودروی الکتریکی BYD

آرسنال در پایان فصل جاری لیگ برتر جزیره با یکی از بزرگ‌ترین اتفاقات طی سال‌های اخیر مواجه خواهد شد. قرار است آرسن ونگر مربی سرشناس فرانسوی پس از گذشت ۲۲ سال از این باشگاه جدا شود و جای خود را به فرد دیگری بدهد. ونگر فرانسوی از سال ۱۹۹۶ تاکنون سرمربی‌گری تیم فوتبال آرسنال را بر عهده دارد و به عنوان کهنه‌کارترین و موفق‌ترین مربی فوتبال این باشگاه برای کسب افتخارات و قهرمانی‌های متعدد شناخته می‌شود.

استن کرونکه، سهام‌دار عمده باشگاه فوتبال آرسنال گفت:

آرسن ونگر با چشم‌انداز و فکر خود در زمینه چگونگی "سبک و شیوه بازی فوتبال"، هویت باشگاه آرسنال و فوتبال انگلیسی را تغییر داده است.

منبع cityam

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید