محبوب ترین عبارات جستجو شده گوگل در سال ۲۰۱۸

محبوب ترین عبارات جستجو شده گوگل در سال ۲۰۱۸

گوگل به‌رسم هرسال، امسال نیز فهرست محبوب‌ترین عبارات جست‌وجوشده‌ی کاربران را منتشر کرده که در صدر آن‌ها، عبارت جام جهانی دیده می‌شود.

گوگل اخیرا فهرست محبوب‌ترین عبارات جست‌وجو‌شده‌ی کاربران در یک سال اخیر را منتشر کرده است. یکی از اتفاقات مهم‌ امسال، برگزاری جام جهانی فوتبال در کشور روسیه بود. ظاهرا همین موضوع باعث شده مردم بیش از هر عبارت دیگری، برای جام جهانی جست‌وجو کنند تا مطالب مرتبط‌به این مسابقات بزرگ را بخوانند.

گوگل می‌گوید عبارت World Cup در آمریکا و البته دیگر کشورهای دنیا، لقب محبوب‌ترین عبارت جست‌وجوشده را ازآنِ خود کرده است. طبق توضیحات گوگل، محبوب‌ترین عبارت درواقع به‌عبارتی اشاره می‌کند که در یک بازه‌ی زمانی مشخص در سال ۲۰۱۸ درمقایسه‌با سال گذشته بیشترین ترافیک را به‌خود اختصاص داده است.

کاربران آمریکایی اینترنت علاوه‌بر جست‌وجوی محبوب‌ترین مسابقات سال که درنهایت با قهرمانی فرانسه به‌اتمام رسید، عبارات دیگری نظیر طوفان فلورانس را هم بسیار جست‌وجو کرده‌اند؛ طوفانی مهیب که مدتی پیش در آمریکا رخ داد و برق نیم‌میلیون واحد خانه را قطع کرد. افزون‌براین، کاربران به‌ دفعات زیادی نام دمی لواتو را جست‌وجو کرده‌اند. لواتو یکی از خواننده‌های محبوب آمریکایی است که در جولای، گزارش‌هایی مبنی بر اوردوز او در رسانه‌ها منتشر شده بود.

Google بزرگ‌ترین موتور جست‌وجوی دنیا و بی‌شک یکی از وب‌سایت‌های نمادین‌ تاریخ اینترنت به‌شمار می‌آید. اطلاع از عبارات محبوب‌ جست‌وجوشده در گوگل این امکان را به ما می‌دهد تا بفهمیم فکر اکثر مردم طی یک سال اخیر، بیشتر درگیر چه موضوعاتی بوده است. در سال ۲۰۱۷، عده‌ی زیادی از مردم در گوگل عبارت طوفان ایرما و مت لاور را جست‌وجو کرده بودند. گفتنی است لاور از میزبان‌های یکی از برنامه‌های شبکه‌ی NBC بود که سال گذشته در پی نسبت‌داده‌شدن اتهامات آزار جنسی به وی از کار اخراج شد.

تیم ملی ایران / TeamMelli Iran

محبوب‌ترین عبارات جست‌وجوشده‌ی کاربران گوگل در سراسر دنیا در سال ۲۰۱۸
ردیفعبارت جست‌وجوشده
۱World Cup
۲Avicii
۳Mac Miller
۴Stan Lee
۵Black Panther
۶Meghan Markle
۷Anthony Bourdain
۸XXXTentacion
۹Stephen Hawking
۱۰Kate Spade

فرانسه / France / قهرمان جام جهانی 2018در جدول زیر، محبوب‌ترین عبارات جست‌وجوشده برای مطالعه‌ی اخبار را معرفی می‌کنیم. در این فهرست نیز، عبارت جام جهانی در صدر قرار گرفته است. درضمن، عبارات دیگری نظیر طوفان فلورانس، عروسی سلطنتی، نتایج انتخابات و عباراتی دیگر در این فهرست به‌چشم می‌خورند.

محبوب‌ترین اخبار جست‌وجوشده‌ی کاربران گوگل در سراسر دنیا در سال ۲۰۱۸
ردیفعبارت جست‌وجوشده
۱World Cup
۲Hurricane Florence
۳Mega Millions Result
۴Royal Wedding
۵Election Results
۶Hurricane Michael
۷Kavanaugh Confirmation
۸Florida Shooting
۹Greve dos caminhoneiros
۱۰Government Shutdown

فهرست محبوب‌ترین اسامی جست‌وجوشده‌ی اشخاص را در جدول زیر مشاهده می‌کنید. توجه کنید این فهرست افراد فقید را شامل نمی‌شود.

مگان مارکل / Meghan Markle

محبوب‌ترین اسامی جست‌وجوشده‌ی کاربران گوگل در سراسر دنیا در سال ۲۰۱۸
ردیفعبارت جست‌وجوشده
۱Meghan Markle
۲Demi Lovato
۳Sylvester Stallone
۴Logan Paul
۵Khloe Kardashian
۶Jair Bolsonaro
۷Brett Kavanaugh
۸Hailey Baldwin
۹Stormy Daniels
۱۰Cardi B

در جدول زیر، فهرست محبوب‌ترین سریال‌ها و فیلم‌های جست‌وجوشده‌ی کاربران گوگل آمده است. در این فهرست، نام سریال جدید Altered Carbon نیز به‌چشم می‌خورد که سال گذشته نت‌فلیکس فصل اول آن را در دَه قسمت پخش کرد. درضمن، سه فیلم پلنگ سیاه و ددپول 2 و ونوم بیش از هر اثر دیگری جست‌وجو شده‌اند.

Black Panter

محبوب‌ترین سریال‌های تلویزیونی و فیلم‌های جست‌وجوشده‌ی کاربران گوگل در سراسر دنیا در سال ۲۰۱۸
ردیفسریال‌های تلویزیونیفیلم‌های سینمایی
۱延禧攻略Black Panther
۲Altered CarbonDeadpool 2
۳บุพเพสันนิวาสVenom
۴मोटू पतलूAvengers: Infinity War
۵RoseanneBohemian Rhapsod
۶The Haunting of Hill HouseA Star Is Born
۷Lost in SpaceIncredibles 2
۸Grande FratelloThe Nun
۹Segundo SolA Quiet Place
۱۰BodyguardJurassic World: Fallen Kingdom

افزون‌براین، گوگل فهرست محبوب‌ترین ورزش‌کاران و افراد فقید و موسیقی‌دانان را نیز منتشر کرده است. براین‌اساس، آویچی و مک‌میلر و استن لی سه فرد فقیدی هستند که بیش از هرکس دیگری اسمشان را مردم جست‌وجو کرده‌اند. همچنین، سیلوستر استالونه و لوگان پاول و پیت دیویدسون به‌ترتیب محبوب‌ترین بازیگران و تریستان تامپسون و الکسیس سانچز و لیندزی وان به‌ترتیب محبوب‌ترین ورزش‌کاران و درنهایت دمی لواتو و کاردی بی و دنیل کوب‌بِک به‌ترتیب محبوب‌ترین موسیقی‌دانان جست‌وجوشده در گوگل هستند.

دیدگاه شما درباره‌‌ی این فهرست چیست؟


منبع Google

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید