هواوی پیش از سامسونگ دستگاه جدیدی با نمایشگر Infinity-O عرضه می‌کند

هواوی به‌صورت رسمی تأیید کرده که در ماه دسامبر، نخستین گوشی هوشمند خود با صفحه‌نمایش Infinity-O سامسونگ را رونمایی خواهند کرد.

هواوی به‌سختی در تلاش است تا جایگاه سامسونگ به‌عنوان بزرگترین تولیدکننده‌ی گوشی‌های هوشمند را از آن خود کند. ذکر این نکته لازم می‌نماید که عرضه‌ی گوشی میت 20 پرو برای نبرد با گلکسی نوت 9 سامسونگ و تلاش برای توسعه‌ی گوشی تاشدنی پیش از سامسونگ، همگی گواهی بر این مدعا هستند.

حال در ادامه‌ی اخبار مربوط به این شرکت، سران هواوی به‌طور رسمی تأیید کرده‌اند در ماه دسامبر، نخستین گوشی آن‌ها با صفحه‌نمایش Infinity-O سامسونگ معرفی خواهد شد.

هواوی / Infinity-O

حساب کاربری هواوی در شبکه‌ی اجتماعی ویبو به‌تازگی تصویری منتشر کرده که شمایلِ محو گوشی‌ هوشمندی با حفره‌ای در قسمت بالایی نمایشگر را به‌‌تصویر می‌کشد. همچنین در این تصویر، ماه دسامبر به‌عنوان زمان رونمایی دستگاه مذکور ذکر شده است.

طبق شایعات پیشین، سامسونگ نیز در برنامه‌های خود عرضه‌ی گوشی هوشمندی با حفره‌ی نمایشگر را در دستورکار خود قرار داده است؛ اما هنوز مشخص نیست این دستگاه زودتر از محصول هواوی معرفی خواهد شد یا خیر. بااین‌حال آنچه مشخص است، رویکرد جدی تولیدکنندگان گوشی‌های اندروید برای جایگزینی بریدگی صفحه‌نمایش با حفره‌ی نمایشگر در آینده‌ای نزدیک خواهد بود که تأثیر آن را در درازمدت باید بررسی کرد.

به‌تازگی، صفحه‌ی توییتر آیس‌یونیورس نیز به این موضوع اشاره کرده است:

هواوی نخستین گوشی همراه با حفره‌ی نمایشگر را پیش از گلکسی A8s سامسونگ در ماه دسامبر عرضه خواهد کرد. البته، این امکان نیز وجود دارد که سامسونگ نیز دستگاه خود را در این ماه رونمایی کند. بنابراین، فعلاً نمی‌توان در‌این‌باره با قطعیت سخن گفت.

مشخصاً هجوم هواوی به قلمروی سامسونگ در سال‌‌های گذشته هرگز اندکی از شدتش کاسته نشده است.

دیدگاه خود را دراین‌باره با ما و دیگر کاربران درمیان بگذارید. به‌نظر شما، حفره‌ی نمایشگر گزینه‌ی بهتری درمقایسه‌با بریدگی صفحه‌نمایش خواهد بود؟

منبع gsmarena

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید