اچ تی سی 10 روز 24 فروردین رونمایی می‌شود

ماه آوریل را باید ماه شلوغی برای اچ‌ تی‌ سی بدانیم. این کمپانی علاوه بر تحویل اولین سری از هدست واقعیت مجازی Vive به مشتریان، از پرچمدار بعدی خود نیز رونمایی می‌کند. قرار است مراسم معرفی اچ‌ تی‌ سی 10 روز 24 فروردین ساعت ۱۷:۳۰ برگزار شود.

بعد از معرفی گوشی‌های One M9 و One A9، حرف و حدیث پیرامون پرچمدار بعدی این کمپانی تایوانی زیاد بوده است. اچ‌تی‌سی با توجه به شرایط مالی و وضعیت نزولی خود قصد دارد پرچمداری شایسته را معرفی کند تا شاید بتواند از این شرایط نجات یابد. تا کنون چند تصویر از گوشی اچ‌تی‌سی 10 در کنار برخی مشخصات این گوشی منتشر شده و گفته می‌شود این گوشی به یک دوربین فوق‌العاده مجهز می‌شود.

امروز اچ‌تی‌سی، ایمیلی را برای دعوت از رسانه‌ها ارسال کرده که در آن اعلام شده روز ۱۲ آوریل (۲۴ فروردین) ساعت ۱۷:۳۰ رویداد آنلاین این کمپانی برای معرفی گوشی اچ‌تی‌سی 10 برگزار خواهد شد. پیشتر گوشی وان اِی ۹ نیز به همین شکل رونمایی شده بود، ولی انتظار می‌رود این بار وضعیت تصویربرداری بهتر باشد.

این مراسم ساعت ۸ صبح به وقت نیویورک، ۱ عصر به وقت لندن یا ۸ شب به وقت تایوان برگزار خواهد شد. این مراسم به وقت تهران روز ۲۴ فروردین ساعت ۱۷:۳۰ عصر شروع می‌شود.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید