تصاویری هوایی زیبایی که توسط پهپاد ثبت شده‌اند

تصاویری هوایی زیبایی که توسط پهپاد ثبت شده‌اند

پهپادها امکانی فراهم کرده‌اند تا همه بتوانند به‌راحتی تصاویری جذاب ثبت کنند. در این مطلب یک سری از این عکس‌ها را که در اینستاگرام به اشتراک گذاشته شده‌اند، با هم مرور می‌کنیم.

پهپاد امروزه در ابعاد مختلف و با قابلیت‌های بسیار گوناگون در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد و تقریبا در هر کجای دنیا که زندگی کنید امکان خرید انواع مدل‌های پهپاد برای شما فراهم است. 

یکی از مهم‌ترین قابلیت‌هایی که پهپاد در اختیار کاربران قرار می‌دهد، امکان استفاده از دوربین است. بسیاری از پهپادهای امروزی به دوربین‌هایی پیشرفته مجهز شده‌اند و برخی از این محصولات حتی از لرزش‌گیرهای اپتیکال بسیار دقیقی بهره می‌برند تا کیفیت نهایی تصاویر و ویدیوها در حد مطلوب باقی بماند. پیش از این برای ثبت تصویر هوایی نیاز به دوربین جداگانه و یک هلیکوپتر بود؛ اما حالا با هزینه‌ای نه‌چندان زیاد می‌توانید با استفاده از پهپادهای موجود نسبت به ثبت تصاویر خیره‌کننده از نمای بالا اقدام کنید. در واقع پهپادها باعث شده‌اند تقریبا همه‌ی افراد بتوانند عکس‌های خیره‌کننده‌ای از مناظر و نواحی مختلف ثبت کنند.

اگر از کاربران شبکه‌های اجتماعی باشید، مسلما با اینستاگرام آشنایی دارید. اگر سری به تصاویری بزنید که با پهپاد ثبت‌ و در این شبکه‌ی اجتماعی به اشتراک گذاشته شده‌اند، مسلما علاوه بر لذت بردن از تماشای این عکس‌ها، به خرید پهپاد ترغیب خواهید شد.

در ادامه با زومیت همراه باشید تا مروری بر ۱۲ تصویر هوایی ثبت‌شده توسط پهپاد داشته باشیم. تمام این عکس‌ها در شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام به اشتراک گذاشته شده‌اند.

عکس شماره‌ی ۱۲:

عکس شماره‌ی ۱۱:

A post shared by Shop The Sky (@shoptheskyy) on

عکس شماره‌ی ۱۰:

عکس شماره‌ی ۹:

عکس شماره‌ی ۸:

عکس شماره‌ی ۷:

عکس شماره‌ی ۶:

A post shared by DronefromSky (@dronefromsky) on

عکس شماره‌ی ۵:

A post shared by Roni Tuomivirta (@ronaslak) on

عکس شماره‌ی ۴:

عکس شماره‌ی ۳:

A post shared by Stian Berger (@iam_berger) on

عکس شماره‌ی ۲:

A post shared by iosouza (@iosouza) on

عکس شماره‌ی ۱:

A post shared by Underexposed (@ux_creative) on

نظر شما در مورد این تصاویر چیست؟ آیا تاکنون با پهپاد عکس‌برداری کرده‌اید؟

منبع cnet

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید