پازل : سرمایه‌گذاری | جایزه هفته: دو دستگاه اسپیکر گیگابایت مدل GP-S3000

پازل : سرمایه‌گذاری | جایزه هفته: دو دستگاه اسپیکر گیگابایت مدل GP-S3000

اگر دوست دارید آخرِ هفته کمی فسفر بسوزانید و خود را برای یک هفته تلاش آماده کنید، بخش «پازل» برای شماست.

به اولین «پازل» زمستان ۱۳۹۵ خوش آمدید! سری «پازل» به صورت هفتگی و در روزهای جمعه منتشر می‌شود. صد و شصت و سومین قسمت از سری «پازل» شامل دو بخش است: پاسخ معمای صد و شصت و دوم و البته یک «پازل» جدید! با زومیت همراه باشید.

اسپیکر گیگابایت مدل GP-S3000

پازل این هفته با حمایت شرکت گیگابایت برگزار می‌شود. این هفته به قید قرعه، به دو نفر از کاربرانی که به پازل، پاسخ صحیح بدهند، اسپیکر GP-S3000 اهداء خواهد شد.

پاسخ معمای شماره صد و شصت و دوم

پازل هفته‌ی گذشته یک معمای هوش بود. بر اساس توضیحات ارائه‌شده، پاسخ پازل هفته‌ی قبل برابر با گزینه ۱ یعنی ۲۲ است. بر خود لازم می‌دانیم از مشارکت تک‌تک کاربران گرامی در سری «پازل» صمیمانه تشکر و قدردانی کنیم. توجه شما به زومیت و بخش «پازل» باعث افتخار ما است.

بـرنـدگان

برندگان خوش‌شناس «پازل صد و شصت و دوم زومیت» :

آقای عباس قـیّم، ۲۰ ساله از  تهران، دانشجوی پزشکی
آقای سید حسن هاشمی‌نسب، ۲۳ ساله از  تهران، دانشجوی مهندسی دریا

همان‌گونه که پیش‌تر نیز اشاره شده بود، از طرف شرکت Aorus، به هر یک از برندگان، یک عدد کوله‌پشتی گیمینگ B3 اهداء خواهد شد. ما نیز صمیمانه به هر دو برنده تبریک می‌گوییم و برای آن‌ها سلامتی و موفقیت آرزومندیم.

* * *

معمای شماره ۱۶۳: جمعه ۳/دی/۱۳۹۵
(معمای ریاضی؛ سطح آسان)

مهران برای افزایش دارایی‌اش، دو‌سوم از تمام دارایی‌اش را در یک شرکت تازه تأسیس سرمایه‌گذاری کرد. اما شرایط به‌صورت ایده‌آل پیش نرفت و مهران مجبور شد سهامش را با ضرر بفروشد و تنها دوسوم از مبلغی را که در ابتدا پرداخت کرده بود، پس بگیرد. سرمایه‌گذاری مهران در آن شرکت، دارایی‌های مهران را ۵۰۰ هزار تومان کاهش داد.

با توجه به این توضیحات، دارایی مهران هنگام سرمایه‌گذاری در شرکت، چقدر بوده است؟

  • ۱:  ۲ میلیون و پنجاه هزار تومان
  • ۲: ۲ میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان
  • ۳: ۲ میلیون و پانصد و پنجاه هزار تومان
  • ۴: ۲ میلیون و هفتصد و پنجاه هزار تومان

* * *

منبع طرح معما‌های سری «پازل» اینترنت نیست؛ اما در دنیای اینترنت، ممکن است پاسخ هر چیزی یافت شود. پس اگر جوابی در اینترنت یافتید، به دوستان خود احترام بگذارید و آن را منتشر نکنید. علاوه بر این، از آنجا که بخش نظرات مقاله‌های «پازل»، محل تبادل نظر و راهنمایی محسوب می‌شود، جهت احترام به حقوق خود و سایر کاربران، از ارسال نظرات غیرمرتبط خودداری کنید.

لطفاً پاسخ خـود را تنـها به ایمیل زیر ارسال و از نوشتن پاسخ در بخش نظرات خودداری کنید.
اگـر قـصـد داریـد پاسـخ‌ خــود را ارسـال کنــید، لطـفـاً به مــوارد زیـر تـوجــه کنید:
آدرس ایمیـل :ایمیل آدرس پازل  //  موضوع (Subject) ایمیل: Puzzle 163
در بدنه ایـمیل نیـز پـاســخ مـــعما، نام، سـن و شـماره تـمـاس خـود را درج کنـیـد.

توضیح: با توجه به اینکه امکان بررسی مداوم کامنت‌های کاربران وجود ندارد، در صورت تمایل می‌توانید سؤالات خود را درباره بخش «پازل»، از طریق ایمیل‌آدرس پازل و با موضوع (Subject) «سؤال درباره پازل» برای ما ارسال کنید.

تا ساعت ۱۲ ظهر روز پنجشنبه فرصت دارید به این معما پاسخ دهید. برای بهتر شدن «پـازل» نظرات و پیشنهادهای خود را درباره این بخش، حتماً با ما در میان بگذارید.


منبع زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید