پازل : دنباله اعداد | جایزه هفته: دو عدد کوله‌پشتی گیمینگ B3

پازل : دنباله اعداد | جایزه هفته: دو عدد کوله‌پشتی گیمینگ B3

اگر دوست دارید آخرِ هفته کمی فسفر بسوزانید و خود را برای یک هفته تلاش آماده کنید، بخش «پازل» برای شماست.

به «پازل» ۲۶ آذر ۱۳۹۵ خوش آمدید! سری «پازل» به صورت هفتگی و در روزهای جمعه منتشر می‌شود. صد و شصت و دومین قسمت از سری «پازل» شامل دو بخش است: پاسخ معمای صد و شصت و یکم و البته یک «پازل» جدید! با زومیت همراه باشید.

Aorus B3

پازل این هفته با حمایت شرکت Aorus برگزار می‌شود. این هفته به قید قرعه، به دو نفر از کاربرانی که به پازل، پاسخ صحیح بدهند، کوله پشتی گیمینگ B3 اهداء خواهد شد.

پاسخ معمای شماره صد و شصت و یکم

پازل هفته‌ی گذشته یک معمای ریاضی بود که پاسخ آن به کمک دو معادله محاسبه می‌شد. بر اساس توضیحات ارائه شده پاسخ پازل هفته‌ی قبل برابر با گزینه ۳ یعنی ۱۷۹ سانتیمتر است. بر خود لازم می‌دانیم از مشارکت تک‌تک کاربران گرامی در سری «پازل» صمیمانه تشکر و قدردانی کنیم. توجه شما به زومیت و بخش «پازل» باعث افتخار ما است.

بـرنـدگان

برنده خوش‌شناس «پازل صد و شصت و یکم زومیت»:

آقای کیوان کریمی، ۲۱ ساله از  اصفهان، دانشجوی مهندسی برق

همان گونه که پیش‌تر نیز اشاره شده بود، از طرف شرکت آواژنگ، به برنده، یک دستگاه روتر لینکسیس مدل X1000 N300 اهداء خواهد شد. ما نیز صمیمانه به آقای کریمی تبریک می‌گوییم و برای ایشان سلامتی و موفقیت آرزومندیم.

* * *

معمای شماره ۱۶۲: جمعه ۲۶/آذر/۱۳۹۵
(معمای هوش؛ سطح سخت)

به جای علامت سؤال چه عددی قرار می‌گیرد؟

? - ۸۸ - ۹۲ - ۲۳ - ۱۹ - ۷۶ - ۸۰ - ۲۰

  • ۱:  ۲۲
  • ۲: ۳۴
  • ۳: ۵۶
  • ۴: ۷۸

* * *

منبع طرح معما‌های سری «پازل» اینترنت نیست؛ اما در دنیای اینترنت، ممکن است پاسخ هر چیزی یافت شود. پس اگر جوابی در اینترنت یافتید، به دوستان خود احترام بگذارید و آن را منتشر نکنید. علاوه بر این، از آنجا که بخش نظرات مقاله‌های «پازل»، محل تبادل نظر و راهنمایی محسوب می‌شود، جهت احترام به حقوق خود و سایر کاربران، از ارسال نظرات غیرمرتبط خودداری کنید.

لطفاً پاسخ خـود را تنـها به ایمیل زیر ارسال و از نوشتن پاسخ در بخش نظرات خودداری کنید.
اگـر قـصـد داریـد پاسـخ‌ خــود را ارسـال کنــید، لطـفـاً به مــوارد زیـر تـوجــه کنید:
آدرس ایمیـل :ایمیل آدرس پازل  //  موضوع (Subject) ایمیل: Puzzle 162
در بدنه ایـمیل نیـز پـاســخ مـــعما، نام، سـن و شـماره تـمـاس خـود را درج کنـیـد.

توضیح: با توجه به اینکه امکان بررسی مداوم کامنت‌های کاربران وجود ندارد، در صورت تمایل می‌توانید سؤالات خود را درباره‌ی بخش «پازل»، از طریق ایمیل‌آدرس پازل و با موضوع (Subject) «سؤال درباره پازل» برای ما ارسال کنید.

تا ساعت ۱۲ ظهر روز پنجشنبه فرصت دارید به این معما پاسخ دهید. برای بهتر شدن «پـازل» نظرات و پیشنهادهای خود را درباره این بخش، حتماً با ما در میان بگذارید.


منبع زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید