ویندوز ۱۱ بالأخره قابلیت اشتراک‌گذاری آسان فایل با گوشی را فراهم می‌کند

شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
مطالعه 2 دقیقه
اشتراک گذاری فایل بین گوشی اندروید و لپ تاپ ویندوزی
با قابلیت جدید مایکروسافت، انتقال فایل بین کامپیوترهای مجهز به ویندوز ۱۱ و گوشی‌های اندروید بسیار آسان می‌شود.
تبلیغات

با وابستگی روزافزون ما به گوشی‌های هوشمند و کامپیوترها، نیاز به انتقال آسان فایل بین این دو دستگاه بیشتر از هر زمان دیگری احساس می‌شود.

درحالی‌که برنامه‌ها و سرویس‌های جانبی زیادی برای انتقال آسان بین گوشی و کامپیوتر وجود دارد، مایکروسافت به‌دنبال توسعه‌ی راهکارهای اختصاصی خود است. اکنون طبق گزارش‌های مرتبط با جدیدترین نسخه‌ی آزمایشی ویندوز ۱۱، به‌زودی می‌توانید با روشی بسیار آسان هر نوع فایل یا عکسی را از کامپیوتر خود به گوشی اندروید منتقل کنید.

طبق اعلام وبلاگ رسمی ویندوز، آپدیت جدیدی با شماره نسخه‌ی ۲۲۶۳۵٫۳۷۸۵ برای کاربران اینسایدر ویندوز ۱۱ منتشر شده است که قابلیت انتقال فایل جدید را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد. به‌روزرسانی مذکور آخرین مرحله‌‌ی قبل از انتشار عمومی این ویژگی برای همه کاربران به‌شمار می‌رود. درواقع نسخه‌ی بتا می‌تواند به‌خوبی نشان دهد که چه قابلیت‌های جدیدی به سیستم‌عامل ویندوز ۱۱ اضافه خواهند شد.

قابلیت انتقال آسان فایل بین ویندوز ۱۱ و اندروید

در بتای جدید ویندوز ۱۱ آیکونی با نام My Phone به بخش اشتراک‌گذاری سیستم‌عامل اضافه شده است. برای استفاده از قابلیت مورد اشاره، ابتدا باید گوشی اندرویدی خود را ازطریق برنامه‌ی Link to Windows به کامپیوتر متصل کنید. در مرحله‌ی بعد، آیکون مذکور در بخش جست‌وجوی سریع ویندوز ۱۱ نمایان خواهد شد. با کلیک روی این آیکون، هر فایلی که در حال اشتراک‌گذاری آن هستید به‌صورت خودکار به گوشی اندرویدی شما ارسال می‌شود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات