تبلیغات در منوی استارت؟ آپدیت جدید ویندوز ۱۱ قابلیتی بحث‌برانگیز دارد

چهارشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۵
مطالعه 1 دقیقه
منوی استارت ویندوز ۱۱ - مایکروسافت سرفیس پرو ۷
به‌روزرسانی اختیاری جدید ویندوز ۱۱ تغییری در منوی استارت اعمال می‌کند که احتمالاً به مذاق کاربران این سیستم‌عامل خوش‌ نمی‌آید.
تبلیغات

مایکروسافت به‌روزرسانی اختیاری جدیدی برای ویندوز ۱۱ منتشر کرده است که قابلیتی بحث‌برانگیز دارد. مهم‌ترین ویژگی این به‌روزرسانی (۲۲۶۲۱٫۱۴۸۵) اضافه کردن نوتیفیکیشن حساب‌های مایکروسافت به منوی استارت است. مایکروسافت می‌گوید این نوتیفیکیشن‌ها صرفاً برای گروه کوچکی از کاربران نمایش داده می‌شوند، اما در ماه‌های آینده به‌صورت گسترده قابل‌مشاهده خواهند بود.

به گزارش ویندوز سنترال، اولین تغییر ناشی از سیستم جدید مایکروسافت، نوتیفیکیشن وان‌درایو است که از کاربر می‌خواهد فایل‌هایش را در این سرویس ابری ذخیره کند. مایکروسافت به این نوع نوتیفیکیشن‌ها به‌عنوان تبلیغ نگاه نمی‌کند و همین موضوع ممکن است بحث‌برانگیز شود. ردموندی‌ها عملاً در حال بهره‌گیری از منوی استارت برای تبلیغ سرویس‌های دیگرشان هستند.

جدیدترین به‌روزرسانی اختیاری ویندوز ۱۱ را می‌توان از طریق منوی تنظیمات دانلود کرد. اگر همه‌چیز طبق برنامه پیش برود، تغییر موردبحث در نسخه‌ی پایدار جدید ویندوز ۱۱ که ماه آینده منتشر می‌شود نیز اعمال خواهد شد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات