ساعت‌هوشمند ایسوس با پشتییبانی از دستورات صوتی و ژست‌های حرکتی به‌همراه رابط کاربری طبیعی‌تر عرضه خواهد شد

ساعت‌هوشمند ایسوس با پشتییبانی از دستورات صوتی و ژست‌های حرکتی به‌همراه رابط کاربری طبیعی‌تر عرضه خواهد شد

هر روز شاهد انتشار اخباری در مورد ورود تولیدکنندگان بیشتری به صف فعالیت در حوزه‌ی گجت‌های پوشیدنی هستیم. مطمئنا هم‌اکنون پس از عرضه‌ی محصولاتی از سوی سامسونگ با عنوان گیر 2 و گیر 2 نئو که قیمت بسیار پایینی دارند، رقابت برای سایر تولیدکنندگان همچون ایسوس بسیار سخت شده است. شاید یکی از موانع اصلی بازیگران تازه واردی چون ایسوس به این بازار رقابت با محصولات ارزان‌قیمت اینچنینی باشد.

شاید ابتدا اینگونه به‌نظر برسد که به واسطه‌ی وجود صفحه‌ی نمایش در گجت‌های پوشیدنی، یکی از بهترین راه‌ها برای ایجاد تعامل با ساعت‌هوشمند، از طریق صفحه‌ی نمایش لمسی است، اما به‌نظر می‌رسد ایسوس راهکار دیگری را برای این امر در پیش گرفته است که بسیار طبیعی‌تر و کاربردی‌تر است.

شاید در ابتدا کنترل ساعت‌هوشمد از طریق دستورات صوتی به‌عنوان یک راه‌حل خوب به‌نظر برسد، اما گویا ایسوس در جستجوی روش بهتری است تا کاربر قادر به به تعامل سهل‌تر با ساعت باشد. هرچند استفاده از ترکیب دستورات صوتی و ژست‌های حرکتی، راهکار جدیدی برای کنترل ابزار‌های‌هوشمند نیست، اما ایسوس در نظر دارد تا با تولید محصولی منحصر به‌فرد که ویژگی‌های ارتباطی بهتری دارد، وارد صنعتی شود که براساس پیش‌بینی‌ها به یک تجارت 20 میلیارد دلاری بدل خواهد شد.

جانی‌شیه، مدیرعامل کمپانی ایسوس برنامه‌های متعددی برای ورود به این بازار با بهره‌گیری از فاکتور مهمی همچون قیمت پایین دارد. مطمئنا یکی از بهترین راه‌های ورود به این صنعت برای یک کمپانی همچون ایسوس، استفاده از عامل مهمی به نام قیمت است. محصول مهم دیگری که در این حوزه وارد بازار خواهد شد، iWatch اپل است که به طور حتم همچون سایر محصولات این کمپانی در طیف محصولات گران‌قیمت بازار قرار خواهد گرفت. هم‌اکنون ایسوس شناخت و سلطه‌ی خوبی بر بازار ابزارهای میان رده و رده پایین دارد، از این‌رو در صورتی که این کمپانی در نظر داشته باشد تا این سلطه را در بازار ساعت‌های‌هوشمند نیز حفظ کند، باید محصول خود را سریع‌تر از رقبا راهی بازار کند.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده