Pebble نسل جدید ساعت‌های هوشمند با بند فلزی و فروشگاه اپلیکیشن اختصاصی را معرفی نمود

Pebble نسل جدید ساعت‌های هوشمند با بند فلزی و فروشگاه اپلیکیشن اختصاصی را معرفی نمود

ساعت‌های هوشمند و گجت‌های پوشیدنی، یکی از آن بخش‌هایی است که بدون شک علاقمندان بسیاری را در نمایشگاه CES‌ به سمت غرقه تولیدکنندگان این گونه دستگاه‌ها کشانده است. نمایشگاه CES امسال نیز از این نوع محصولات خالی نیست و در آن هنوز هم ردپای ساعت هوشمند Pebble که در نمایشگاه سال گذشته معرفی شد، دیده می‌شود. البته این بار با همراهی نسل جدید، یعنی ساعت  هوشمند Pebble از جنس استیل! با ما برای جزئیات بیشتر همراه شوید.

 نسل جدید ساعت‌های هوشمند Pebble در عمده موارد، همان چیزی است که در سال گذشته و در نسل قبلی این ساعت‌ها دیده شد، منتها با چند تفاوت عمده از جمله پوشش استیل و محافظ صفحه نمایش گوریلا گلس. همچنین در کنار این ساعت‌ نیز، یک چراغ LED کوچک برای آگاهی از میزان شارژ دستگاه نیز تعبیه شده است. 

در هنگام باز کردن ساعت هوشمند جدید Pebble‌ با دو بند چرمی و فلزی هماهنگ با دستگاه، روبرو خواهید شد. همچنین به لحاظ نرم‌افزاری نیز، به روزرسانی سیستم عامل این ساعت به نسخه جدید با آغاز کار فروشگاه اپلیکیشن مخصوص این ساعت‌ها می‌تواند تجربه لذت‌بخش‌تری در استفاده از یک ساعت هوشمند که قرار است محصولات هوشمند شما را تکمیل کند، به ارمغان بیاورد. د ر حال حاضر بیش از 6.000 توسعه دهنده اپلیکیشن از جمله مرسدس، ESPN, Pandora, GoPro و Yelp برای ارائه اپلیکیشن‌هایشان در این ساعت اقدام نموده‌اند. 

ساعت‌های هوشمند Pebble در 28 ژانویه و با قیمت 249  دلار از طریق سایت این محصول به فروش می‌رسند. همچنین نسل قبلی این ساعت‌ها که در سال پیش معرفی شد به زودی و با اختلاف قیمت صد دلار به بازار قدم خواهد گذاشت. 

برای مشاهده کلیه مقالات CES 2014 به آدرس zoomit.ir/ces/ مراجعه کنید.
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده