نگاه نزدیک رسانه‌های فناوری به گلکسی واچ اولترا سامسونگ

چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۳ - ۱۷:۳۸
مطالعه 2 دقیقه
ساعت گلکسی واچ اولترا روی دست
اولین ویدئوهای نگاه نزدیک رسانه‌های فناوری به گلکسی واچ، دید بهتری از قابلیت‌‌های این ساعت هوشمند ارائه می‌دهند.
تبلیغات

سامسونگ امروز گلکسی واچ ۷ و گلکسی واچ اولترا را رسماً رونمایی کرد. غول فناوری کره‌ای با حذف عدد ۷ از نام این ساعت، به‌وضوح قصد دارد تا آن را از سایر اعضای خانواده گلکسی واچ متمایز کند.

گلکسی واچ اولترا بزرگ‌ترین ابعاد را بین سایر مدل‌های ساعت هوشمند سامسونگ دارد؛ اما دلیلی منطقی برای این ویژگی بزرگ وجود دارد. این ساعت هوشمند برای همراهی شما در صعود به قله‌های کوهستان و غواصی در اقیانوس و تحمل دماهای بسیار زیاد و کم طراحی شده است.

بیمه موبایل ازکی

طراحی گلکسی واچ اولترا ترکیبی از اِلِمان‌های آشنا از سری‌های قبلی و اِلِمان‌های کاملاً جدید است. سامسونگ این طراحی را Cushion می‌نامد که در آن شاهد نمایشگر گرد در قاب مربعی‌شکل هستیم. این طراحی با هدف محافظت بیشتر از نمایشگر در‌برابر ضربات و خط‌و‌خش انجام شده و ظاهری بسیار محکم‌تر و بادوام‌تر به ساعت بخشیده است.

احساس پوشیدن تیتانیوم گرید ۴ به‌کار‌رفته در ساخت بدنه‌ی گلکسی واچ اولترا، بسیار لذت‌بخش است. همچنین، دکمه‌ی جدیدی وجود دارد که علاوه‌بر امکان شخصی‌سازی، برای فعال‌کردن حالت اضطراری SOS کاربرد دارد. این حالت صدای آژیری به بلندی ۸۵ دسی‌بل پخش می‌کند که گفته می‌شود از فاصله‌ی ۱۸۰ متری امکان شنیدنش وجود دارد.

با وجود نمایشگر ۱٫۵ اینچی Super AMOLED گلکسی واچ اولترا که درخشان‌ترین نمونه در بین تمام ساعت‌های سامسونگ تا‌به‌امروز محسوب می‌شود، ابعاد ۴۷ میلی‌متری ساعت چندان آزاردهنده بهنظر نمی‌رسد. عملکرد گلکسی واچ اولترا نیز به‌دلیل پردازنده‌ی قدرتمند، بسیار روان و بدون لگ یا تأخیری است. قیمت ساعت هوشمند گلکسی واچ اولترا ۶۴۹ دلار است.

نگاه‌ اولیه‌ی سایت سم‌موبایل از گلکسی واچ اولترا

نگاه اولیه‌ی سایت ورج به گلکسی واچ اولترا

نگاه اولیه‌ی سایت انگجت به گلکسی واچ اولترا

نگاه اولیه‌ی کانال یوتویب Geekception به گلکسی واچ اولترا

نگاه اولیه‌ی سایت CNET به گلکسی واچ اولترا

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات