این ساعت با الهام از ابرخودرو بوگاتی توربیون ۲۰۲۶ ساخته شده است

شنبه ۹ تیر ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۵
مطالعه 2 دقیقه
یک ساعت مشکی روی یک سطح آبی و سفید
ساعت گران‌قیمت و جدید Jacob & Co با الهام از ابرخودرو بوگاتی توربیون ساخته شده است.
تبلیغات

بنابر بیانیه‌ی رسمی Jacob & Co، ساعت جدید این شرکت با همکاری شرکت بوگاتی و هم‌نام با جدیدترین ابرخودرو آن به‌نام توربیون تولید شده است. بوگاتی و Jacob & Co از سال‌ها پیش برای ساخت ساعت‌هایی گران‌قیمت و خاص با یکدیگر همکاری می‌کنند.

این ساعت که از ابرخودرو توربیون بوگاتی الهام گرفته، در بسیاری از قطعات از جدیدترین خودرو بوگاتی الگوبرداری کرده است، مثل شکل قاب ساعت که با جلوی خودرو همخوانی دارد و شکل سرعت‌شمار و موتور V16 خودرو بوگاتی که در ساعت جدید خودنمایی می‌کند.  

ساعت مشکی با عقربه سه گانه روی سطحی آبی

بنابر گفته‌ی جیکوب آرابو، مدیرعامل جیکوب اند کو، این ساعت فراتر از یک ساعت فوق‌العاده و درواقع یک اثر هنری است که به میراث اتوره بوگاتی، بنیانگذار شرکت بوگاتی، ادای احترام می‌کند.

در اواخر سال ۲۰۲۲، بوگاتی ایده‌های خود را برای ساخت یک ابرخودرو جدید با جیکوب اند کو به اشتراک گذاشت. مدیران ارشد جیکوب اند کو از استودیو طراحی بوگاتی بازدید کردند تا شاهد خودرو جدید بوگاتی باشند. این بازدید سرآغاز همکاری دوساله‌ی تیم طراحی بوگاتی و تیم جیکوب اند کو برای ساخت ساعت توربیون شد.

ساعت توربیون در تعداد محدود ۲۵۰ عدد، مشابه تعداد خودرو بوگاتی توربیون، تولید خواهد شد که ۱۵۰ عدد اول این ساعت با بدنه تیتانیوم DLC مشکی با قیمت ۳۴۰٬۰۰۰ دلار به بازار عرضه خواهند شد و قیمت آن در مدل‌های دیگر که با طلا و سنگ‌های قیمتی مزین شده باشند، به ۹۸۰٬۰۰۰ دلار نیز می‌رسد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات