اپل فروش ساعت‌های سری ۹ و اولترا ۲ را از سر گرفت

پنج‌شنبه ۷ دی ۱۴۰۲ - ۲۳:۲۰
مطالعه 1 دقیقه
ورک‌اوت‌های واچ اولترا ۲
اپل واچ سری ۹ و اولترا ۲ پس از یک هفته، بار دیگر به فروشگاه آنلاین اپل بازگشتند.
تبلیغات

اپل واچ سری ۹ و اپل واچ اولترا ۲ پس از توقف فروش به دلیل حکم ITC (کمیسیون تجارت بین‌الملل آمریکا)، بار دیگر به فروشگاه آنلاین اپل بازگشتند؛ چون دادگاه استیناف ایالات متحده درخواست تجدید نظر اپل برای توقف در ممنوعیت را تأیید کرد.

دادگاه روز چهارشنبه با درخواست تجدیدنظر اپل موافقت کرد و به مدل‌های پرچمدار اپل واچ اجازه‌ی فروش دوباره داد. این ساعت‌ها به مدت یک هفته در دسترس نبودند و خرید اپل واچ برای ساکنان آمریکا غیرممکن شده بود.

اپل هنوز منتظر تصمیم اداره‌ی گمرک و حفاظت مرزی ایالات متحده است تا بفهمد که مدل بازطراحی‌شده‌ی اپل واچ اولترا ۲ و و اپل واچ سری ۹ نیز شامل ممنوعیت می‌شود یا نه.

اگر گمرک ایالات متحده حکم دهد که تغییر نرم‌افزار اپل ناکافی است و دادگاه تجدید نظر درخواست اپل را برای توقف ممنوعیت در کل فرآیند تجدیدنظر رد کند، این دو اپل واچ ممکن است دوباره از بازار حذف شوند.

اپل در بیانیه‌ای در روز چهارشنبه به 9to5Mac گفت: «ما خوشحالیم که سری کامل اپل واچ را به موقع برای سال جدید به مشتریان عرضه می‌کنیم. اپل واچ سری ۹ و اپل واچ اولترا ۲، با داشتن ویژگی اکسیژن خون، از امروز در ایالات متحده در فروشگاه‌های اپل و سایت اپل در دسترس خواهند بود.»

مدل‌های پرچمدار اپل واچ از فروشگاه‌های منتخب اپل نیز دردسترس هستند. این شرکت می‌گوید که دسترسی گسترده‌تر از ۳۰ دسامبر (۹ دی) آغاز خواهد شد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات

تبلیغات