این ساعت ۹۰۰ هزار تومانی بدنه فولادی و بند فلزی دارد

یک‌شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲ - ۲۲:۴۵
مطالعه 2 دقیقه
ساعت خوش قیمت جدید Fire-Boltt مدل طلایی
ساعت هوشمند اقتصادی جدید Fire-Boltt با نمایشگر ۱٫۸۵ اینچی و بدنه‌ی فولادی و حسگر سنجش سطح اکسیژن خون از راه می‌رسد.
تبلیغات

برند Fire-Boltt، یکی از شرکت‌های پرآوازه‌ی هندی در تولید ساعت‌های هوشمند اقتصادی، این‌ بار از ساعت هوشمند جدیدش با نام Rise Luxe پرده برداشت. طبق اطلاعات Fire-Boltt، ساعت هوشمند جدید این شرکت به بدنه‌ی فولادی ضدزنگ و بند فلزی مجهز شده است.

نمایشگر ۱٫۸۵ اینچی ساعت هوشمند Rise Luxe از وضوح ۲۴۰ در ۲۸۰ پیکسلی بهره می‌برد که به‌گفته‌ی Fire-Boltt، کیفیت خوبی دارد. به‌لطف میکروفون و اسپیکر به‌کاررفته در ساعت هوشمند اقتصادی Rise Luxe، امکان مکالمه با بلوتوث در این ساعت هوشمند فراهم است.

مشخصات کلی ساعت هوشمند اقتصادی Fire-Boltt Rise Luxe

ساعت هوشمند اقتصادی شرکت Fire-Boltt سلامتی کاربران را هدف قرار داده است. Rise Luxe حسگر ضربان قلب و سنجش سطح اکسیژن خون و پایش خواب دارد که همراه با پشتیبانی از ۱۲۳ حالت ورزشی اهمیت زیاد سلامتی کاربران برای Fire-Boltt را نشان می‌دهد.

کاربران می‌توانند ساعت اقتصادی Rise Luxe را به گوشی هوشمند خود وصل کنند و به اعلان‌ها و تماس‌های دریافتی پاسخ بدهند. Fire-Boltt بازی‌های سبکی را برای این ساعت هوشمند طراحی کرده است تا زمانی‌که حوصله‌تان سر رفت، با آن سرگرم شوید.

Fire-Boltt مدعی است ساعت هوشمند Rise Luxe با هربار شارژ، تا ۷ روز می‌تواند جواب کارهای روزمره را بدهد. کاربران می‌توانند واچ‌فیس دلخواه خود را بین ۱۰۰ واچ‌فیس Rise Luxe انتخاب کنند. قیمت ساعت هوشمند جدید این Fire-Boltt معادل ۱۸ دلار است که از قیمت اپل واچ و قیمت ساعت هوشمند سامسونگ گزینه‌ی بسیار اقتصادی‌تری به‌شمار می‌آید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات