تماشا کنید: نگاه نزدیک رسانه‌های فناوری به اپل واچ سری ۹ و اپل واچ اولترا ۲

چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
اپل واچ سری ۹ و اپل واچ اولترا ۲
اپل واچ سری ۹ در رویداد Wonderlust معرفی شد و اکنون ویدیوهای نگاه اولیه، دید بهتری از قابلیت‌های این محصول ارائه می‌دهند.
تبلیغات

اپل در مراسم شب گذشته‌ی خود، از محصولات جدیدی مثل اپل واچ سری ۹ و اپل واچ اولترا ۲ درکنار سری آیفون ۱۵ رونمایی کرد.

همه‌ی مدل‌های اپل واچ سری ۹ اکنون به پردازنده جدید S9 مجهز شده‌اند و البته ازنظر ظاهری تفاوت چندانی با نسل قبل ندارند و تشخیص آن‌ها از اپل واچ سری ۸ و اپل واچ اولترا واقعاً دشوار است. ساعت‌های هوشمند جدید اپل اکنون کارهای مختلف را سریع‌تر انجام می‌دهند و دستورات دستیار صوتی سیری نیز بدون نیاز به اینترنت روی آن‌ها اجرا می‌شود.

قیمت اپل واچ سری ۹ از ۳۹۹ دلار شروع می‌شود و خریداران می‌توانند از تاریخ ۱۸ سپتامبر این محصول را سفارش دهند.

اکنون رسانه‌های معتبر فناوری جهان و همچنین یوتیوبرهای معروف، ویدیوهایی از نگاه نزدیک اولیه به اپل واچ سری ۹ و اپل واچ اولترا ۲ منتشر کرده‌اند تا دید بهتری نسبت‌به ساعت‌های هوشمند جدید غول فناوری اهل کوپرتینو به‌دست آوریم و بیشتر با آن‌ها آشنا شویم.

سایت ورج، در ویدیو نگاه نزدیک به اپل واچ سری ۹ و همچنین اپل واچ اولترا به بررسی مشخصات ظاهری و شباهت آن‌ها با نسل قبل و همچنین قابلیت‌های نرم‌افزاری جدید می‌پردازد.

وب‌سایت معتبر CNET نیز با انتشار ویدیویی، نگاهی نزدیک به اپل واچ سری ۹ داشته و به قابلیت‌های جدید این ساعت هوشمند ازجمله دابل تپ اشاره می‌کند. با تماشای این ویدیو نیز می‌توانید با امکانات و طراحی نسل جدید ساعت‌های هوشمند اپل بیشتر آشنا شوید.

وب‌سایت مک‌رومرز نیز که بیشتر فعالیتش مربوط به خبرهای اپل و محصولات این شرکت است، ویدیویی از نگاه اولیه به اپل واچ سری ۹ و همچنین اپل واچ اولترا ۲ منتشر کرده تا با امکانات و تغییرات این محصولات نسبت‌به نسل قبل آشنا شویم.

کانال یوتیوب DC Rainmaker نیز ویدیویی از نگاه نزدیک به اپل واچ اولترا ۲ منتشر کرده که در آن به ۱۵ قابلیت جدید در این ساعت هوشمند اشاره می‌کند.

وب‌سایت انگجت نیز از نزدیک با اپل واچ اولترا ۲ کار کرده و در ویدیو خود به قابلیت‌های آن مثل دابل تپ اشاره دارد. طبق اعلام این وب‌سایت، قابلیت مذکور عملکرد بسیار دقیقی دارد و می‌تواند واقعاً کاربردی باشد.

اپل‌اینسایدر نیز با انتشار ویدیویی، نگاهی اولیه‌ به ساعت هوشمند اپل واچ اولترا ۲ ارائه می‌دهد تا بیشتر با امکانات و قابلیت‌های این محصول آشنا شویم.

کانال یوتیوب Chase the Summit نیز ویدیویی درمورد اپل واچ سری ۹ و اپل واچ اولترا ۲ منتشر کرده و در آن به طراحی ساعت‌های جدید اپل، تفاوتشان با نسخه‌های قبل و امکانات جدید می‌پردازد که ازجمله می‌توان به روشنایی بسیار خیره‌کننده‌ی ۳۰۰۰ نیتی در اپل واچ اولترا ۲ و تراشه‌ی S9 در همه‌ی مدل‌های ساعت‌های جدید این شرکت اشاره کرد.

نظر شما درمورد اپل واچ سری ۹ و اپل واچ اولترا ۲ چیست؟

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات