این نخستین تصویر از گلکسی واچ ۶ کلاسیک در دنیای واقعی است

شنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۵
مطالعه 2 دقیقه
رندر گلکسی واچ ۶ کلاسیک
ساعت هوشمند گلکسی واچ ۶ کلاسیک سامسونگ روی مچ هیونگ مین، که در تیم فوتبال تاتنهام هاتسپر بازی می‌کند، رؤیت شده است.
تبلیغات

زمان زیادی تا بزرگ‌ترین رویداد گلکسی آنپکد سامسونگ باقی نمانده است، مراسمی که در آن محصولاتی مثل چند گوشی‌ تاشو جدید و سری گلکسی واچ ۶ معرفی خواهند شد. پیش‌ از این اطلاعات زیادی درمورد دستگاه‌های جدید سامسونگ منتشر شد و امروز نسخه‌ی کلاسیک گلکسی واچ ۶ در دنیای واقعی رؤیت شده است. این ساعت روی مچ دست سون هیونگ مین که از قضا در تیم تاتنهام هاتسپر بازی می‌کند مشاهده شد. این موضوع چندان جای تعجب ندارد زیرا سامسونگ به حفظ ارتباط با شخصیت‌های مشهور، به‌خصوص اگر اهل کره جنوبی باشند، پایبندی زیادی دارد.

تصویر گلکسی واچ ۶ کلاسیک روی مچ دست سون هیونگ مین را یونهاب نیوز برای اولین‌بار منتشر کرد. این عکس نکات زیادی درمورد محصول یادشده ارائه نمی‌دهد، اما صفحه‌نمایش بزرگ‌تر ساعت، کاملاً به‌ چشم می‌خورد و در شایعات قبلی نیز بارها به چنین تغییری اشاره شده بود. حاشیه‌های باریک اطراف نمایشگر نیز احتمالاً چرخان خواهد بود و امکان کنترل ساعت را دراختیار کاربران قرار خواهد داد.

گلکسی واچ ۶ کلاسیک روی دست بازیکن تاتنهام هاتسپر
گلکسی واچ ۶ کلاسیک روی مچ دست سون هیونگ مین

می‌دانیم که گلکسی واچ ۶ کلاسیک فعلاً برای خرید دسترس نیست. به‌هرحال تصویر فاش‌شده از این محصول برخی جزئیات را درمورد آن نشان می‌دهد. نمایشگر ساعت مورداشاره در مقایسه‌ با نسل‌ قبلی خود ابعاد بزرگ‌تری دارد و به‌نظر می‌رسد از قاب ۴۴ میلی‌متری بهره خواهد برد که حاشیه‌های بسیار باریکی دارد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات