گوگل احتمالاً ساعت هوشمند پیکسل واچ ۲ را در کنار سری پیکسل ۸ معرفی خواهد کرد

شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
نمای روبه روی پیکسل واچ به رنگ سفید
ظاهراً گوگل تصمیم دارد نسل بعدی ساعت هوشمند خود را با تراشه‌ی قدرتمندتر و ویژگی‌های نرم‌افزاری جدید در اواخر سال جاری معرفی کند.
تبلیغات

طبق شایعات، گوگل از مدتی قبل کار روی نسل دوم ساعت هوشمند خود را آغاز کرده است و به‌نظر می‌رسد انتظارها برای معرفی این محصول به‌زودی پایان خواهد یافت. براساس گزارش 9to5Google، غول جست‌وجوی اینترنت قصد دارد اواخر سال جاری در کنار سری پیکسل ۸ از نسل جدید ساعت هوشمندش رونمایی کند.

به‌ نظر می‌رسد پیکسل واچ ۲ از تراشه‌ی جدید و عمرباتری بهتر بهره خواهد برد که پیشرفت هیجان‌انگیزی برای این محصول خواهد بود. نسل دوم ساعت هوشمند گوگل احتمالاً به تراشه‌ی اگزینوس ۹۱۱۰ مجهز خواهد شد که می‌تواند به بهبود عمر باتری آن کمک کند و کارهای سنگین‌تر را بدون مشکل و به‌طور روان انجام دهد.

انتظار داریم پیکسل واچ ۲ از نظر نرم‌افزاری نیز پیشرفت‌های درخورتوجهی به‌ارمغان بیاورد. این دستگاه به‌احتمال زیاد زبان طراحی جدید گوگل را ارائه خواهد داد؛ ظاهری که ابتدا با معرفی اندروید ۱۲ رونمایی شد و رابط‌ کاربری پویاتر با امکانات سفارشی‌سازی بهتری ارائه می‌دهد. WearOS نیز برای دریافت به‌روزرسانی‌های جدید تنظیم شده است و انتظار داریم ویژگی‌های تناسب اندام ازجمله سنجش دمای پوست و آمار اشباع اکسیژن را اضافه کند.

با وجود پیشرفت‌های موردانتظار پیکسل واچ ۲ برخی از ویژگی‌های این محصول نسبت‌ به پیکسل واچ نسل یک بدون تغییر باقی خواهد ماند. به گزارش گیزموچاینا، این ساعت از طراحی کلی مشابه مدل قبلی بهره خواهد برد و بنابراین حاشیه‌های نسبتاً ضخیم و صفحه‌نمایش دایره‌ای خواهد داشت. روش اتصال بند به این محصول نیز احتمالاً بدون تغییر باقی خواهد ماند و این یعنی می‌توان از بندهای مدل قبلی در سری جدید ساعت هوشمند گوگل استفاده کرد.

معرفی پیکسل واچ ۲ در کنار پیکسل ۸ و پیکسل ۸ پرو باعث می‌شود ترکیبی قدرتمند از محصولات گوگل دردسترس علاقه‌مندان قرار گیرد و باید دید جدیدترین ساعت هوشمند این شرکت نسبت‌ به دستگاه‌های ساخت رقیب ازجمله ساعت‌های اپل و سامسونگ چه عملکردی ارائه خواهد داد. طبق برخی شایعات اخیر غول جست‌وجوی اینترنت تصمیم دارد ساعت پیکسل را به‌عنوان هدیه به‌همراه گوشی تاشو پیکسل عرضه کند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات