هواوی واچ بادز، ساعت هوشمند جذاب دو در یک هواوی، در ویدئویی کوتاه فاش شد

شنبه ۵ آذر ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
ویدئویی تازه‌فاش‌شده ساعت هوشمندی از هواوی را نشان می‌دهد که با بازکردن ساعت، دو هدفون درون ساعت قرار گرفته است.
تبلیغات

واچ‌بادز هواوی (Huawei Watch Buds) پوشیدنی هوشمند جذاب دو در یکی است که در ویدئویی کوتاه نشان داده شده است. این اولین‌باری است که ساعت هوشمندی با این طراحی درمعرض دید عموم قرار می‌گیرد؛ هرچند هنوز رسماً معرفی نشده است. به‌گزارش huaweicentral براساس ویدئویی کوتاه، واچ‌بادز هواوی طراحی شبیه به سری Watch GT 3 شرکت خواهد داشت. باوجوداین، درون ساعت دو هدفون قرار گرفته است.

برای دسترسی به هدفون، ابتدا باید ساعت هوشمند را از سمت پایین باز کنید و درست مانند یک جعبه یا چمدان به‌سمت بالا ببرید. در داخل آن، دو هدفون استوانه‌ای وجود دارد. از سوی دیگر، هیچ طرح خاصی روی هدفون‌ها وجود ندارد و بسیار کوچک هستند. همان‌طورکه در ویدئو می‌بینید، جایگاهی برای قرارگیری آن‌ها وجود دارد.

این ویدئو نشان می‌دهد که ظاهراً یک دکمه‌ی فشاری در سمت بالای ساعت هوشمند قرار دارد. پس از فشار‌دادن، می‌تواند قفل را باز کند تا داخل آن نمایان شود. باوجوداین، ساعت ساده است و هیچ افزایش درخورتوجهی در عرض آن دیده نمی‌شود.

جعبه خرده فروشی واچ بادز هواوی

جعبه‌ی خرده‌فروشی قبلی نشان داد که ساعت مذکور از سیستم‌عامل HarmonyOS پشتیبانی خواهد کرد. واچ‌بادز هواوی بی‌شک ساعت هوشمند جذابی خواهد بود و ویدئو فاش‌شده ما را بیشتر هیجان‌زده کرده است. هواوی جزئیات خاصی از زمان عرضه‌ی ساعت هوشمند جدیدش فاش نکرده است؛ اما باید منتظر دسترسی به اطلاعات بیشتر باشیم.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات