گارمین پنج ساعت تیتانیومی لوکس سری MARQ را با قیمت بالا رونمایی کرد

چهارشنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۰
مطالعه 4 دقیقه
ساعت‌های سری MARQ گارمین با طراحی لوکس، مواد اولیه‌ی پریمیوم و قیمت بالا رونمایی شدند. هر ساعت، گروه خاصی از مردم (مثل گلف‌بازارن یا خلبانان) را هدف قرار می‌دهد.
تبلیغات

گارمین، برند معروف فعال در حوزه‌ی ساعت‌سازی، بیش از سه سال پیش ساعت‌های لوکس سری MARQ را رونمایی کرد. خانواده‌ی MARQ شامل شماری از لوکس‌ترین محصولات تاریخ گارمین بود که قیمت بالایی داشتند. گارمین روز گذشته نسل دوم ساعت‌های سری MARQ را معرفی کرد. این نسل نیز پنج ساعت لوکس را شامل می‌شود که با قیمت ۱٬۹۰۰ دلار تا ۲٬۴۰۰ دلار دردسترس قرار می‌گیرند.

براساس گزارش فون‌آرنا، ساعت‌های جدید MARQ Athlete و MARQ Adventurer و MARQ Golfer و MARQ Captain و MARQ Aviator غالباً طراحی مشابهی دارند، اما در یک‌سری زمینه‌ها با هم متفاوت هستند و بخش‌های مختلفی از بازار را هدف قرار می‌دهند.

ساعت گارمین Garmin MARQ Adventurer از نمای جلو

Garmin MARQ Adventurer

ساعت‌های نسل دوم سری MARQ با استفاده از مواد اولیه‌ی گران‌قیمتی مثل کریستال یاقوت کبود، سرامیک و نایلون ژاکارد ساخته شده‌اند. گارمین همچنین از حضور موادی مثل تیتانیوم و چرم در آن‌ها خبر می‌دهد. به‌علاوه این ساعت‌ها بندهای متنوع و جذابی دارند.

تمامی ساعت‌های جدید از تیتانیوم درجه‌ ۵ تولید شده‌اند که تا پنج برابر قوی‌تر و مستحکم‌تر از فولاد است. تیتانیوم درمقایسه‌با فولاد ضدزنگ سبک‌تر است و دربرابر خراش برداشتن مقاومت بیشتری از خود نشان می‌دهد. به‌علاوه ساعت‌های لوکس جدید گارمین به صفحه‌نمایش AMOLED مجهز هستند و تا ۱۶ روز شارژدهی می‌کنند.

ساعت گارمین Garmin MARQ Aviator از نمای جلو

Garmin MARQ Aviator

ساعت‌های نسل جدید MARQ برخلاف نسل قبل از GNSS چند بانده، GPS چند فرکانسی و فناوری Garmin SatIQ بهره می‌برند. این فناوری‌ها در همکاری با هم باعث می‌شوند ساعت‌های گارمین با دقت بسیار بالایی موقعیت‌یابی انجام دهند.

تمامی ساعت‌های خانواده‌ی MARQ مجهز به قابلیت‌هایی برای پایش سلامتی هستند که شامل مواردی مثل نظارت روی ضربان قلب، پایش تنفس و استرس و نظارت پیشرفته روی خواب می‌شود. این ساعت‌ها به‌زودی به قابلیت جدید دیگری نیز مجهز می‌شوند تا به واسطه‌ی آن، توصیه‌هایی برای جلوگیری از خستگی ناشی از پرواز طولانی ارائه دهند.

ساعت گارمین Garmin MARQ Athlete از نمای جلو

Garmin MARQ Athlete

ساعت‌های نسل جدید سری MARQ کاربران مختلفی را هدف قرار می‌دهند. برای نمونه MARQ Athlete متمرکز بر ورزشکاران است، از همین رو مجموعه‌ی کاملی از حسگرهای مربوط به پایش سلامتی و اپلیکیشن‌های تمرینی دارد. از طرفی MARQ Adventurer به‌گونه‌ای ساخته شده است تا برای طرفداران ساعت‌های نسبتاً کلاسیک جذاب‌تر باشد. این ساعت از طراحی چرمی استفاده می‌کند و به بند مستحکم لاستیکی مجهز است.

ساعت MARQ Golfer مخصوص گلف‌بازان است و رنگی الهام‌گرفته از زمین گلف دارد. این ساعت هوشمند شامل جزئیات بیش از ۴۲٬۰۰۰ زمین گلف در سراسر دنیا است و به‌صورت خودکار تشخیص می‌دهد که کاربر در کدام زمین مشغول بازی است.

ساعت گارمین Garmin MARQ Golfer از نمای جلو

Garmin MARQ Golfer

ساعت هوشمند MARQ Aviator بر خلبانان متمرکز است و از بند تیتانیومی و قاب سرامیکی استفاده می‌کند. این ساعت هوشمند توصیه‌هایی برای جلوگیری از خستگی ناشی از پرواز طولانی به کاربر ارائه می‌دهد و ابزارهای پیچیده‌تری مثل رادار NEXRAD دارد تا کاربر به جزئیاتی درباره‌ی آب‌و‌هوا (شامل شدت باد، فشار هوا و...) دسترسی داشته باشد.

گارمین با ساعت MARQ Captain به‌دنبال جلب توجه افرادی است که به کشتی‌رانی علاقه دارند. این ساعت از حاشیه‌ی سرامیکی جذابی به رنگ سرمه‌ای بهره می‌گیرد و مجهز به تایمری ویژه است. MARQ Captain شامل سیستم هشدار برای اشاره به تغییرات جزر و مد است و پروفایل‌های داخلی مختص‌به فعالیت‌هایی مثل کایاک‌سواری، موج‌سواری و... دارد.

ساعت گارمین Garmin MARQ Captain از نمای جلو

Garmin MARQ Captain

بسته به مدل‌های مختلف، ساعت‌های سری MARQ از ۱٬۹۰۰ دلار تا ۲٬۴۰۰ دلار قیمت دارند. تمامی پنج ساعت سری MARQ تا پیش از پایان ماه جاری میلادی عرضه خواهند شد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات