شیائومی از عینک آفتابی Pilota با قیمت ۱۳۲ دلار رونمایی کرد

یک‌شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
عینک آفتابی Pilota شیائومی دارای محافظ UV400 است که از چشم‌ها دربرابر اشعه‌های مضر فرابنفش خورشید محافظت می‌کند.
تبلیغات

شیائومی به‌تازگی عینک آفتابی جدیدی را در چین معرفی کرده است که تنها با قیمت تنها ۱۹۹ رنمینبی (۱۳۲ دلار) به‌فروش می‌رسد. به‌نقل از گیزموچاینا، در طراحی عینک آفتابی Pilota شیائومی از «آسمان» الهام گرفته شده و همان‌طور که از نام آن مشخص است، نشانه‌های طراحی مشابهی با عینک آفتابی‌ای دارد که خلبانان هواپیما استفاده می‌کنند؛ البته عینک آفتابی شیائومی بسیار باریک‌تر از عینک‌های آفتابی حرفه‌ای خلبانان است.

طبق مشخصات، مشتریان نیازی به نگرانی در مورد دوام عینک آفتابی ندارند؛ چراکه عینک آفتابی Pilota شیائومی با فریم آلومینیومی فولاد ضد زنگ ساخته شده که هم وزن سبک و هم کیفیت بالایی دارد. شیائومی اعتقاد دارد که عینک آفتابی باید در وهله‌ی اول حس خوب و راحتی به کاربر منتقل کند و در وهله‌ی دوم از نظر کیفیت طراحی بادوام باشد.

عینک آفتابی Pilota شیائومی

نکته‌ی قابل توجه دیگر، به لنز آن مربوط می‌شود. عینک آفتابی Pilota به لنزهای قطبی پلاستیکی پیشرو در صنعت مجهز است که از آلمان وارد شده است. این لنزها چندین خاصیت شکستگی نور مانند محافظ UV400 دارند که به محافظت مؤثرتر از چشم‌ها دربرابر اشعه‌های مضر فرابنفش خورشید نسبت به عینک آفتابی معمولی کمک می‌کند.

افزون‌براین، لنزها با یک لایه‌ی نازک از رنگ شفاف محافظ پوشانده شده‌اند که باعث می‌شود مقاومت عینک آفتابی دربرابر عرق، اثر انگشت، روغن و سایر مایعات چسبناک نامطلوب روی لنزها افزایش پیدا کند. عینک آفتابی شیائومی Pilota به‌طور رسمی در دو رنگ مشکی و آبی دردسترس است.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات