موتو واچ 100 موتورولا یک ساعت هوشمند مقرون‌به‌صرفه و با ظاهر زیبا خواهد بود

دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۴
مطالعه 2 دقیقه
موتورولا به‌زودی یک ساعت هوشمند پایین‌رده به‌نام موتو واچ ۱۰۰ معرفی خواهد کرد. این محصول اگرچه قیمت مناسبی دارد، اما گفته شده که از نظر شکل ظاهری، در سطح ساعت‌های هوشمند رده‌بالا خواهد بود.
تبلیغات

دو شرکت موتورولا و eBuyNow در ماه فوریه یک همکاری جدید آغاز کردند تا نقشه‌ی راهی برای عرضه‌ی ساعت‌های هوشمند ایجاد کنند. این ساعت‌ها تحت برند موتورولا تولید خواهند شد. اکنون برنامه‌های دقیق‌تر این دو شرکت برای تولید یک ساعت هوشمند جدید به‌نام موتو واچ ۱۰۰ با جزئیات بیشتر ارائه شده است.

به گزارش جی‌اس‌ام آرنا، تولید انبوه این محصول از ماه نوامبر آغاز خواهد شد. این ساعت هوشمند یک محصول رده‌پایین محسوب می‌شود، اما ظاهر آن در سطح نمونه‌های رده‌بالا خواهد بود. چند اسلاید از موتو واچ ۱۰۰ منتشر شده است که برخی از ویژگی‌های این ساعت هوشمند را به‌ ما نشان می‌دهد.

موتورولا موتو ۱۰۰
موتورولا موتو ۱۰۰

جالب است بدانید که این ساعت در اسلایدهای منتشرشده در ماه فوریه با عنوان موتو جی نمایش داده شده بود. البته هنوز مشخص نیست که موتو واچ ۱۰۰ موتورولا به سیستم‌عامل WearOS گوگل مجهز خواهد شد یا خیر.

انتظار می‌رود مونو واچ ۱۰۰ اس و موتو واچ ۲۰۰ نیز در سه‌ماهه‌ی اول سال آینده معرفی شوند. البته این دو محصول برای رقابت با ساعت‌های هوشمند میان‌رده، به بازار عرضه خواهند شد.

نظر شما در مورد موتو واچ ۱۰۰ چیست؟

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات