ساعت‌ هوشمند وان پلاس نسخه‌ی هری پاتر، برای بازار هند معرفی شد

ساعت‌ هوشمند وان پلاس نسخه‌ی هری پاتر، برای بازار هند معرفی شد

وان پلاس برای تنوع دادن به گجت‌های پوشیدنی خود، ساعت‌ هوشمند تولید محدود هری پاتر را برای طرفداران دنیای جادوگری جی.کی. رولینگ در هند با قیمت ۱۶,۹۹۰ روپیه عرضه کرد.

وان پلاس از زمان معرفی ساعت هوشمند خود در فروردین ۱۴۰۰، تابه‌حال ساعت‌های هوشمند ویژه‌ی زیادی ارائه کرده‌ است؛ حالا بعد از گذشت حدود ۶ ماه، وان پلاس جدیدترین مدل این ساعت‌ها را به‌طور خاص برای طرفداران هری پاتر در هند معرفی کرده است.

به گزارش Androidauthority، به نظر می‌رسد هسته اصلی ساعت هوشمند هری پاتر با دیگر ساعت‌های هوشمند وان پلاس تفاوتی نداشته باشد.

این ساعت علاوه بر صفحه‌نمایش ۱٫۳۹ اینچی AMOLED، بیش از صد حالت ردیابی تمرین دارد و می‌تواند به‌صورت خودکار روی خواب، سطح استرس، اشباع اکسیژن خون و ضربان قلب نظارت کند.

oneplus-watch

از مشخصات ظاهری ساعت‌ هوشمند تولید محدود هری پاتر می‌توان به قاب طلایی و بند چرمی قهوه‌ای‌رنگ با نماد هاگوارتز اشاره کرد.

طراحان این ساعت حتی زخم معروف هری پاتر را نیز روی یکی از دکمه‌های این ساعت حک کرده‌اند.

صفحه‌نمایش این ساعت را می‌توان با انتخاب از مجموعه‌ تم‌های متحرک از هر چهار گروه هری پاتر و نشان هاگوارتز شخصی‌سازی کرد. ساعت‌ هوشمند تولید محدود هری پاتر در جعبه‌ای با ظاهر آجری زیبا به فروش خواهد رسید.

زمان و قیمت عرضه ساعت وان پلاس هری پاتر

ساعت هوشمند هری پاتر وان پلاس از ۲۱ اکتبر ۲۰۲۱ (۲۹ مهر ۱۴۰۰) با قیمت ۱۶,۹۹۰ روپیه (معدل ۲۲۶ پوند) در وب‌سایت وان‌ پلاس و خرده‌فروشی‌های دیگر برای فروش قرار خواهد گرفت.

قیمت عرضه این ساعت در مقایسه با نسخه معمولی ۲۰۰ روپیه گران‌تر و در مقایسه با مدل تولید محدود کبالت سیصد روپیه ارزا‌ن‌تر است.

شما درباره ساعت‌ هوشمند تولید محدود هری پاتر وان پلاس چه دیدگاهی داری؟ ظاهر و قیمت آن را چگونه ارزیابی می‌کنید؟

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده