گلکسی واچ 4 نسخه LTE تأییدیه FCC را دریافت کرد

گلکسی واچ 4 نسخه LTE تأییدیه FCC را دریافت کرد

بر اساس اطلاعات منتشرشده در مورد گلکسی واچ 4، این ساعت هوشمند سامسونگ از ارتباطات LTE و Wi-Fi پشتیبانی می‌کند.

چندی پیش گزارشی منتشر شد که گلکسی واچ ۴ توانسته است تأییدیه‌ی 3C را دریافت کند؛ ساعت هوشمندی که گفته می‌شود حداقل در دو مدل معرفی و سپس روانه‌ی بازار خواهد شد. به گزارش AndroidAuthority، یکی از مدل‌های سری گلکسی واچ سامسونگ توانسته است تأییدیه‌ی سازمان FCC را دریافت کند. 

محصول سامسونگ که دارای شماره مدل SM-R885 است، احتمالا مدل برخوردار از ارتباطات LTE سری گلکسی واچ ۴ خواهد بود و مدل دیگر از شماره SM-R880 استفاده می‌کند. فهرست وب‌سایت رسمی FCC تنها به مشخصات ارتباطی ساعت هوشمند اشاره دارد؛ اما حدس زده می‌شود که محصول مورد نظر مدل ۴۱ میلی‌متری گلکسی واچ ۴ باشد.

در فهرست آمده است که مدل مورد تأیید FCC از ارتباطات LTE پشتیبانی می‌کند و کاربر آن، امکان استفاده از Wi-Fi، چیپ NFC، بلوتوث و GNSS نیز خواهد داشت. در فهرست اشاره می‌شود که امکان پخش فایل‌ موسیقی از حافظه‌ی گلکسی واچ ۴ نیز برای کاربر فراهم خواهد بود. 

از نظر ظرفیت باتری گفته می‌شود تفاوتی میان دو مدل سری گلکسی واچ ۳ و سری گلکسی واچ ۴ وجود نخواهد داشت و از ظرفیت ۲۴۰ میلی‌آمپر ساعت استفاده خواهند کرد. طبیعتا استفاده از تراشه‌ی جدید و WearOS گوگل می‌تواند به کاهش مصرف انرژی کمک کند؛ اما تا زمان اعلام رسمی، عملکرد باتری ساعت‌های هوشمند بعدی سامسونگ باید صبر کرد.

گفته می‌شود برای شارژ باتری ساعت هوشمندی بعد سامسونگ امکان استفاده از شارژرهای گلکسی واچ ۳ و گلکسی واچ اکتیو ۲ وجود خواهد داشت. البته گلکسی واچ ۴ امکان شارژ بی‌سیم Qi نیز دارد؛ اما ممکن است با شارژر به بازار عرضه نشود و کاربران مجبور به خرید شارژر برای تأمین انرژی لازم ساعت هوشمند باشند. چنین اقدامی طی سال‌های اخیر به ترند تبدیل شده است و شرکت‌های مطرح محصولاتشان را بدون شارژر به بازار عرضه می‌کنند.

گزارش به زمان معرفی گلکسی واچ ۴ اشاره‌ای ندارد؛ اما انتظار می‌رود طی هفته‌های آینده شاهد رونمایی مدل‌های مختلف سری گلکسی واچ ۴ باشیم. انتظار می‌رود همراه با ساعت‌های هوشمند سامسونگ، گوشی‌های تاشوی بعدی شرکت کره‌ای مانند گلکسی زد فلیپ ۳ و گلکسی زد فولد ۳ روانه‌ی بازار شوند.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده