موتورولا امسال سه ساعت دیگر عرضه می‌کند

شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۵
مطالعه 2 دقیقه
تصاویری فاش شده‌اند که نشان می‌دهند موتورولا قصد دارد در سال جاری میلادی ساعت‌های هوشمند Moto G و Moto Watch و Moto One را به بازار عرضه کند.
تبلیغات

سال گذشته‌ی میلادی، بازگشت ساعت موتو 360 موتورولا را شاهد بودیم که از سیستم‌عامل Wear OS استفاده می‌کرد؛ بااین‌حال، آن را یکی از شرکای تجاری موتورولا با نام eBuyNow تولید کرده بود. از قرار معلوم موتورولا و eBuyNow در حال گسترش فعالیت‌های تجاری هستند و قصد دارند در سال جاری میلادی، سه ساعت دیگر با برند Moto به بازار عرضه کنند.

براساس گزارش خبرگزاری GSMArena،‌ به‌تازگی اسلایدی منتشر شده است که نقشه‌ی راه دستگاه‌های آینده‌ی موتورولا را نشان می‌دهد. براساس این تصویر، عرضه‌ی ساعت هوشمند Moto G برای ژوئن ۲۰۲۱ (خرداد و تیر ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده است. Moto G که احتمالاً ساعتی اقتصادی خواهد بود، از پنل دایره‌ای‌شکل استفاده می‌کند و در بخش کناری آن دو دکمه‌ی فیزیکی به‌چشم می‌خورد.

لیست محصولات آینده موتورولا در اسلاید

اگر همه‌چیز طبق برنامه پیش برود، احتمالاً یک ماه بعد ساعت‌های Moto Watch و Moto One عرضه خواهند شد. طراحی ساعت اول شبیه اپل واچ خواهد بود و ساعت دوم در نقش مدل پریمیوم ظاهر خواهد شد.

یکی از ساعت‌های سری Moto نیز در رندری سه‌بعدی دیده شده است که شبیه هیچ‌یک از پوشیدنی‌های موجود در تصویر بالا نیست؛ اما شباهت‌هایی به ساعت موتو 360 دارد. ساعتی که در تصویر زیر دیده می‌شود، از پنل پشتی شفاف بهره می‌برد تا بتوانید سیم‌پیچ شارژ و برخی از قطعات درونی را مشاهده کنید.

رندر سه بعدی ساعت ناشناس موتورولا

درهرصورت، ازآنجاکه موتورولا از کوالکام به‌عنوان یکی از شرکای استراتژیکش یاد می‌کند، احتمال می‌دهیم مدل‌های گران‌قیمت ساعت‌های سری Moto به پردازنده‌ی Snapdragon Wear 4100 و حداقل یک گیگابایت حافظه‌ی رم و مدل‌های اقتصادی موتورولا احتمالاً به پردازنده‌ی Snapdragon 3100 مجهز باشند. تمامی این ساعت‌ها با سیستم‌عامل Wear OS روانه‌ی بازار خواهند شد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات