قابلیت ثبت ECG و فشار خون به ساعت های گلکسی واچ در ۳۱ کشور اضافه شد

قابلیت ثبت ECG و فشار خون به ساعت های گلکسی واچ در ۳۱ کشور اضافه شد

سامسونگ اعلام کرد جدیدترین به‌روزرسانی اپلیکیشن Health Monitor امکان ثبت نوار قلب و فشار خون را به گلکسی واچ 3 و واچ اکتیو 2 در ۳۱ کشور اضافه می‌کند.

پس از مدتی نسبتاً طولانی، سامسونگ سرانجام از اضافه‌شدن قابلیت ثبت نوار قلب (ECG) و نظارت روی فشار خون به ساعت‌های هوشمند گلکسی واچ 3 و گلکسی واچ اکتیو 2 خبر داده است. براساس گزارش خبرگزاری GSMArena، اپلیکیشن Samsung Health Monitor گواهی CE را در منطقه‌ی اقتصادی اروپا دریافت کرده و این یعنی از استانداردهای لازم برای حفاظت از سلامت و ایمنی کاربر برخوردار است.

کاربران جدید در تمامی کشورهای حاضر در منطقه‌ی اقتصادی اروپا به‌همراه بریتانیا، شیلی، اندونزی و امارات متحده‌ی عربی می‌توانند نوار قلب و گزارش فشار خون خود را مستقیما ازطریق ساعت هوشمند سازگار با این قابلیت‌ها ثبت کنند.

تا پیش از اضافه‌شدن کشورهای یادشده، دو سرویس سلامتی‌محور سامسونگ صرفاً در کره‌‌جنوبی و ایالات متحده‌ی آمریکا دردسترس قرار داشتند. به‌روزرسانی جدید اپلیکیشن Health Monitor قرار است از ۴ فوریه‌ی ۲۰۲۱ (۱۶ بهمن ۱۳۹۹) به‌تدریج در‌دسترس قرار گیرد. آموزش ثبت نوار قلب و گرفتن فشار خون در ساعت هوشمند گلکسی واچ 3 را می‌توانید در یوتیوب مشاهده کنید.

دیدگاه شما کاربران زومیت درباره‌ی این خبر چیست؟

منبع gsmarena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده