ساعت هوشمند ریلمی واچ اس پرو رونمایی شد

ساعت هوشمند ریلمی واچ اس پرو رونمایی شد

ریلمی در رویداد خود از محصولات جدیدی ازجمله ساعت هوشمند ریلمی واچ اس پرو و هدست تمام‌بی‌سیم ریلمی بادز ایر پرو رونمایی کرد.

کنفرانس شرکت ریلمی در رویداد IFA 2020 نیز تمام شد و شاهد رونمایی از محصولات جدیدی از شرکت چینی بودیم. ریلمی در نظر دارد حضور پررنگ‌تری را در بازار اروپا تجربه کند. سران شرکت چینی در خلال برگزاری کنفرانس خبری توضیح دادند که ریلمی در نظر دارد طی دو سال آینده، تمرکز بیشتری روی بازار کشورهای اروپایی داشته باشد. درواقع شرکت چینی می‌خواهد مانند بازار هند، سهم بیشتری از بازار گجت‌های پوشیدنی و گوشی‌های هوشمند پرسود اروپا را به دست آورد.

در همین راستا نیز شرکت چینی از محصولات جالبی برای بازار اروپا و دیگر نقاط دنیا رونمایی کرد که شاید مهم‌ترین آن‌ها را بتوان ساعت هوشمند ریلمی واچ اس پرو دانست. بااین‌حال، سران ریلمی، اطلاعات محدودی از ساعت هوشمند جدیدشان منتشر کردند. درحال‌حاضر تنها می‌دانیم که ریلمی واچ اس پرو دارای نمایشگری با پنل AMOLED است و صفحه نمایشگری با طراحی گرد دارد.

چنین طراحی در نوع خود بسیار جالب است؛ زیرا نسخه معمولی ریلمی واچ از طراحی مستطیل‌شلکی شبیه به اپل واچ برخوردار بوده و طراحی جدید ریلمی واچ اس پرو آن را شبیه به ساعت‌های هوشمند سامسونگ می‌کند. در جریان رویداد خبری ریلمی که به‌صورت مجازی برگزار شد، شرکت چینی تصاویری از طراحی ظاهری ریلمی واچ اس پرو نشان داد؛ اما نکته‌ی جالب، شباهت واچ اس پرو ریلمی به گلکسی واچ ۳ سامسونگ بود.

ریلمی واچ اس پرو / Realme Watch S Pro

پس از رونمایی از ساعت هوشمند جدید، سران ریلمی از ایربادی تمام‌بی‌سیم به‌نام ریلمی بادز ایر پرو رونمایی کردند که درواقع نسخه‌ای پریمیوم از باد ایر شرکت چینی محسوب می‌شود. بادز ایر ریلمی درحال‌حاضر راهی بازار هند شده است و انتظار می‌رود نسخه‌ی پرو آن نیز به بازار کشورهای اروپایی فرستاده شود.

با نگاهی به طراحی ریلمی بادز ایر پرو می‌توان شباهت بسیار آن به ایرپاد پرو اپل را مشاهده کرد؛ البته موفقیت محصولات اپل به‌حدی بود که بسیاری از شرکت‌ها برای تولید محصولاتشان از دستاوردهای کوپرتینویی‌ها الهام می‌گیرند. در هر صورت، ریلمی بادز ایر پرو دارای ویژگی‌هایی ازجمله لغوکننده نویز موجود در پیرامون کاربر است. انتظار می‌رود درکنار مدل تمام‌بی‌سیم ریلمی بادز ایر پرو، مدلی نیز به‌نام ریلمی بادز وایرلس پرو عرضه شود. مدل دوم به‌صورت بی‌سیم به دستگاه پخش‌کننده متصل می‌شوند؛ اما دو سر هدست با سیم به یکدیگر متصل هستند.

زمان عرضه‌ی ریلمی واچ اس پرو و بادز ایر پرو در سه‌ماهه چهارم سال ۲۰۲۰ رخ خواهد داد و البته قیمتی برای آن‌ها مشخص نشده است. علاوه بر محصولات ذکرشده، ریلمی تلویزیون هوشمند، چراغ هوشمند و دوربین‌های امنیتی ۳۶۰ درجه‌ای را نیز راهی بازار اروپا خواهد کرد.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید