آیا شیائومی می بند ۵ با نام امیزفیت بند ۵ در آمریکا عرضه خواهد شد؟

آیا شیائومی می بند ۵ با نام امیزفیت بند ۵ در آمریکا عرضه خواهد شد؟

براساس اطلاعات موجود، به‌نظر می‌رسد شیائومی می بند 5 با نام جدید امیزفیت بند 5 در آمریکا عرضه خواهد شد.

شیائومی کاملا رسمی می بند خود را در ایالات متحده‌ی آمریکا عرضه نمی‌کند؛ اما به‌نظر می‌رسد تولیدکننده‌ی آن، یعنی هوآمی، در بازار این کشور به‌صورت خرده‌فروشی در حال فروش محصولات برند امیزفیت است. درحال‌حاضر، امکان دارد هوآمی مشغول آماده‌سازی مقدمات کار برای فروش نسخه‌ی جدیدی از دستبند هوشمند می بند ۵ (Xiaomi Mi Band 5) در آمریکا باشد. این شرکت ردیاب تناسب‌اندامی با نام امیزفیت بند ۵ را در کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) ثبت کرده است.

با اینکه ثبت محصولی در FCC نمی‌تواند نشان‌دهنده‌ی معرفی و فروش آن در ایالات متحده‌ی آمریکا باشد، باید توجه کرد آژانس نظارتی حتی محصولاتی را بررسی و تأیید می‌کند که قرار نیست در آمریکا عرضه شوند؛ بنابراین، می‌توان این‌طور برداشت کرد که امیزفیت بند ۵ برای عرضه در بازار ایالات متحده‌ی آمریکا آماده‌ نشده است.

اطلاعات و مستندات موجود FCC مشابه‌بودن برخی قابلیت‌های امیزفیت بند ۵ با می بند ۵ را تأیید می‌کند؛ ازجمله مقاومت دربرابر آب، باتری ۱۲۵ میلی‌آمپر‌ساعتی، پایش مداوم ضربان قلب، حالت‌های مختلف ورزشی و... . همچنین، صفحه‌نمایش این دستگاه از نوع آمولد و به GPS هم متصل شده است.

امیزفیت بند ۵ / amazfit band 5

سند FCC اطلاعات بیشتری درباره ویژگی‌های امیزفیت بند ۵ ارائه نمی‌کند؛ بنابراین فقط باید صبر کنیم و ببینیم چه اتفاقی رخ خواهد داد و درنهایت، چه محصولی را شاهد خواهیم بود. درعین‌حال، باید بدانید شیائومی هم مدتی قبل از معرفی نسخه‌ی جهانی می بند ۵ در بازار خبر داده بود. این یعنی می‌توان انتظار عرضه‌ی می بند ۵ در اروپا و انگلیس با قیمت‌هایی معادل ۳۰ تا ۳۵ دلار را داشت.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید