قابلیت سنجش فشار خون به گلکسی واچ سامسونگ افزوده می‌شود

پنج‌شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵
مطالعه 2 دقیقه
سامسونگ می‌خواهد به ساعت‌های هوشمند سری گلکسی واچ قابلیت جدیدی برای سنجش فشار خون اضافه کند.
تبلیغات

به‌نظر می‌رسد سامسونگ در حال افزودن امکاناتی جدید به ساعت‌های هوشمند سری گلکسی واچ است. قابلیت جدید که در حوزه سلامت قرار می‌گیرد، امکان سنجش فشار خون را به سری گلکسی واچ می‌افزاید؛ البته روش استفاده از قابلیت سنجش فشار خون به‌این صورت است که برای اندازه‌گیری نیاز به دستگاهی مستقل دارید.

برای سنجش فشار خونتان ابتدا قابلیت مدنظر را در ساعت هوشمند سامسونگ گلکسی واچ فعال کرده و سپس دستگاه سنجش فشار خون را به دستتان متصل می‌کنید. گلکسی واچ با دریافت پالس‌ها از طریق دستگاه سنجش فشار خون قادر به اندازه‌گیری فشار خونتان خواهد بود و نتیجه را به شما نشان می‌دهد.

سامسونگ برای استفاده از این قابلیت، ساعت هوشمند گلکسی واچ اکتیو ۲ را پیشنهاد می‌دهد و همچنین توصیه می‌کند که حداقل هر ماه عمل سنجش فشار خونتان را انجام دهید. چنین اقدامی باعث می‌شود که در طولانی‌مدت، آماری دقیق از میزان فشار خونتان داشته باشید.

قابلیت جدید سنجش فشار خون برای سری گلکسی واچ هنوز در مراحل بتا به سر می‌برد؛ اما نسخه آزمایشی آن توانسته از سازمان غذا و داروی کره جنوبی تاییدیه دریافت کند. با این حساب به‌زودی شاهد معرفی و سپس عرضه قابلیت سنجش فشار خون برای ساعت‌های هوشمند سری گلکسی واچ خواهیم بود. درصورتی‌که به‌صورت مداوم از قابلیت سنجش فشار خون استفاده کنید، ساعت هوشمند قادر به ارائه داده‌های مفید ازجمله تغییرات در میزان فشار خونتان خواهد بود و در طولانی مدت می‌تواند به شما در متعادل‌سازی فشار خونتان کمک کند.

هنوز زمان دقیقی برای عرضه قابلیت جدید سامسونگ مشخص نشده است؛ اما تیزر تبلیغاتی به اشتراک گذاشته شده که در ادامه می‌توانید مشاهده کنید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات