ردمی احتمالا در حال تولید دستبند هوشمند است

ردمی احتمالا در حال تولید دستبند هوشمند است

اخیرا گجتی پوشیدنی با برند ردمی گواهی BIS را دریافت کرده است تا احتمال معرفی قریب‌الوقوع آن زیاد شود؛ دست‌بند هوشمند ردمی احتمالا از قابلیت پایش ضربان قلب پشتیبانی خواهد کرد.

نخستین ساعت هوشمند ساخت برند ردمی (Redmi) به‌تازگی گواهی BIS را در کشور هند دریافت کرده است. این گجت پوشیدنی که فعلا عرضه‌ی آن در حد حدس و گمان است، احتمال دارد به‌جای ساعت‌های هوشمند در دسته‌ی دست‌بندی‌های هوشمند جای بگیرد. شیائومی اوایل ماه جاری میلادی از ساعت هوشمند جدیدی به‌نام واچ کالر (Xiaomi Watch Color) برای بازار چین پرده‌برداری کرد و گفته می‌شود این شرکت قصد دارد دست‌بند می بند ۵ را نیز در آینده‌ای نزدیک رونمایی کند. تاکنون شاهد عرضه‌ی گجتی پوشیدنی تحت برند ردمی نبوده‌ایم، اما به‌نظر می‌رسد که این موضوع قرار نیست ادامه‌دار باشد.

در وب‌سایت رسمی استاندارد BIS از گجت موردبحث با نام «ساعت هوشمند» یاد شده و شماره‌مدل HMDH01GE به آن اختصاص داده شده است. بااین‌حال شماری از کاربران شبکه‌ی اجتماعی ویبو با واکاوی دقیق اپلیکیشن Mi Fit توانسته‌اند سرنخ‌هایی از عرضه‌ی قریب‌الوقوع دست‌بند هوشمند ردمی را پیدا کنند. براساس اطلاعات فاش‌شده از سوی این کاربران، دست‌بند ردمی از قابلیت پایش ضربان قلب بهره‌مند خواهد بود و از NFC نیز پشتیبانی خواهد کرد. علاوه‌براین‌ها، از طریق دست‌بند ردمی امکان کنترل پخش موسیقی وجود خواهد داشت.

گجت پوشیدنی جدید ردمی شامل شمار درخورتوجهی از واچ‌فیس‌ها خواهد بود و کاربر بنا به تمایل خودش خواهد توانست آن‌ها را تغییر دهد. این دست‌بند همچنین دارای برخی قابلیت‌های دیگر نظیر نمایش وضعیت آب‌و‌هوا و امکان تنظیم آلارم خواهد بود. 

گجت پوشیدنی موردبحث ردمی صرف‌نظر از اینکه در دسته‌ی ساعت‌های هوشمند یا دست‌بند‌های هوشمند جای بگیرد، بدون شک قیمتی پایین‌تر از محصولات مشابه ساخته‌شده توسط شیائومی خواهد داشت. از طرفی یکی از رقبای شناخته‌شده‌ی ردمی یعنی ریل‌می (Realme) احتمالا در حال کار روی محصولی مشابه است و قصد دارد به‌زودی یک دست‌بند هوشمند اختصاصی را معرفی و روانه‌ی بازار کند. بنابراین اخبار نشان می‌دهد که به‌زودی قرار است شاهد عرضه‌ی دست‌بند‌های مقرون‌به‌صرفه‌ی متعددی از سوی شرکت‌هایی نظیر ریل‌می و ردمی به بازار باشیم.

شما کاربران زومیت چه دیدگاهی دراین‌زمینه دارید؟

منبع gsmarena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده