شیائومی طی ۱۷ روز یک میلیون دستگاه می بند 3 فروخت

شیائومی طی ۱۷ روز یک میلیون دستگاه می بند 3 فروخت

شیائومی طی ۱۷ روز، بیش از یک میلیون دستبند می بند ۳ به بازار عرضه کرد و رکورد فروش خوبی را برای خود رقم زد. 

شیائومی در تاریخ ۳۱ می (۱۰ خردادماه) علاوه بر رونمایی از سه گوشی پرچمدار جدید خود، از می بند ۳ نیز رونمایی کرد. همان روز مشخص شد که به‌زودی دستبند می بند ۳ در بازار چین عرضه خواهد شد تا علاقمندان بتوانند آن‌ را خریداری کنند. بی‌شک ۳۱ می روز بزرگی برای شیائومی محسوب می‌شود. 

 به همراه طراحی زیبا و جدیدش، در حالی رونمایی شد که بسیار مورد توجه و استقبال کاربران و علاقمندان قرار گرفت. قیمت مناسب، طراحی زیبا و صفحه نمایش اولد بزرگ‌تر و باتری قوی‌تر، برگ برنده‌ی می بند ۳ است. بی دلیل نیست که طبق گزارش وانگ شیانگ، یکی از مدیران ارشد شیائومی اعلام کرد با توجه به استقبال زیاد کاربران، بیش از یک میلیون می بند ۳ در عرض ۱۷ روز به بازار عرضه شده است. در بازه‌ی زمانی ۱۷ روزه، تنها رنگ مشکی می بند 3 با قیمتی حدود ۲۵ دلار عرضه شد و توانست رکورد یک میلیونی را از آن خود کند. ولی از امروز علاقمندان می‌توانند دو رنگ دیگر پرتغالی آتشین و آبی تیره می بند ۳ را نیز از طریق فروشگاه‌های می خریداری کنند. لازم به ذکر است که هزینه بند اضافی برای می بند ۳، حدود ۳ دلار در نظر گرفته شده است. 

لازم به ذکر است بند لاستیکی می بند ۳ در حدود  ۲۰۰۰ بار مورد آزمون قرار گرفته است و قفل آن باز و بسته شد؛ ولی کماکان صحیح و سالم باقی ماند و مشکلی برایش پیش نیامد. به‌علاوه باید بگوییم، از آنجایی که می بند ۳ از استاندارد IP68 بهره می‌برد در حین شنا و در استخر هم قابل استفاده است. البته این دستنبد، به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی نشده است که بتواند جزئیات و اطلاعات خاصی در مورد ورزشی مشخص در اختیار کاربران قرار دهد؛ ولی مجهز به ساعت، گام‌شمار، مانیتور ضربان قلب و امکان اتصال بلوتوث به گوشی هوشمند برای تماس‌های دریافتی و نوتیفیکیشن‌ برنامه‌ها است. 

منبع gsmarena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده