ساعت هوشمند جدید ال جی در FCC رؤیت شد

ساعت هوشمند جدید ال جی در FCC رؤیت شد

ساعت هوشمند جدید ال‌جی با سیستم عامل Wear OS و کدنام LM-W319 در سایت FCC رؤیت شد.

ظاهراً امسال ال‌جی، بسیار پرکار است و قصد دارد ساعت‌های هوشمند متنوعی به بازار عرضه کند. طبق خبرهای غیر رسمی، منتظر رونمایی از سه ساعت هوشمند توسط ال‌جی هستیم که اطلاعات هر سه در سازمان FCC ثبت شده‌ است. دو ساعت هوشمند جانشین مدل‌های قبلی اسپرت و استایل می‌شوند و مدل سوم با سیستم عامل Wear OS و قابلیت اتصال LTE‌ رونمایی خواهد شد.

اما ظاهراً دو روز قبل در سایت FCC، اطلاعات ساعت هوشمند دیگری با کد نام جدید LM-W319 رؤیت شده است. در ماه می ۲۰۱۸ ( اردیبهشت ۹۷‌)، خبری درباره‌ی ساعت هوشمندی از ال‌جی با کدنام LM-W315 در FCC‌ منتشر شد. این ساعت هوشمند مدل اسپرت و استایل، قرار است با سیستم عامل Wear OS رونمایی شود. طبق اخباری که همان زمان درباره‌ی ساعت اسپرت و استایل با کدنام LM-W315 منتشر شد، انتظار نداشتیم از اتصال سلولار پشتیبانی کند؛ ولی براساس اطلاعات غیر رسمی، از اتصال بلوتوث و NFC پشتیبانی می‌کند.

ساعت هوشمند ال جی/ Smat watch LG

براساس خبرهای غیر رسمی، قیمت ساعت هوشمند جدید اسپرت و استایل ال‌جی مشخص شد. در همان اخبار مجددا اشاره شد ساعت با کدنام LM-W315 تإییدیه FCC را دریافت کرده است و حتی تصویری از رابط کاربری آن منتشر شد. اکنون بعد از گذشت کمتر از یک ماه، ساعت هوشمند دیگری با کد نام جدید LM-W319 رؤیت شد که از اتصال 3G/4G پشتیبانی نمی‌کند. ساعت هوشمند جدید از اتصال بلوتوث و وای‌وای نیز پشتیبانی می‌کند. براساس اطلاعات منتشرشده در سایت FCC، مشخصات مربوط به اتصالات ساعت هوشمند با کدنام جدید، با اطلاعات منتشرشده درباره‌ی تراشه‌ی جدید کوالکام برای گجت‌های پوشیدنی مطابقت دارد.

همان‌طور که گفته شد ال‌جی دست پر به بازار می‌آید و باید منتظر رونمایی محصولات جدید برند کره‌ای در پاییز سال جاری باشیم. البته در خبر غیر رسمی دیگری مطرح شده که ساعت هوشمند پیکسل گوگل نیز قرار است در کنار گوشی‌های پیکسل ۳ و پیکسل ۳ ایکس ال رونمایی شود.

منبع gsmarena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده