اچ‌تی‌سی اولین ساعت هوشمندش را فروردین ماه معرفی می‌کند

دوشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۰
مطالعه 2 دقیقه
تا کنون شایعات زیادی پیرامون اولین ساعت هوشمند اچ‌تی‌سی شنیده شده است. حتی زمانی منابع خبری از لغو شدن این پروژه خبر می‌دادند. اما امروز افشاگر مشهور evleaks@ اعلام کرده اولین ساعت هوشمند اچ‌تی‌سی فروردین ماه معرفی می‌شود. با زومیت همراه باشید.

 پیشتر اعلام شده بود کمپانی تایوانی اچ‌تی‌سی قصد دارد در آینده اولین ساعت هوشمند خود مبتنی بر اندروید ور را وارد بازار کند. گفته شده این ساعت برای رقابت با رقبای سرسخت خود مانند موتو ۳۶۰ موتورولا یا هواوی واچ، از طراحی زیبا و لوکسی بهره می‌برد.

ایوان بلس یا همان evleaks@ در حساب توئیتر خود اعلام کرده اچ‌تی‌سی قصد دارد اواسط ماه آوریل (فروردین ماه) از اولین ساعت هوشمند خود رونمایی کند. قبلا این افشاگر نیز به ویژه در مورد اچ‌تی‌سی پیش‌بینی‌های درستی داشته ولی هنوز نتوانسته درباره‌ی تاریخ معرفی پرچمدار بعدی این کمپانی تایوانی به نام One M10 اظهار نظر دقیقی داشته باشد.

البته این احتمال وجود دارد که اچ‌تی‌سی در یک کنفرانس خبری به صورت همزمان از هر دو محصول رونمایی کند. گزارش‌های اخیر نشان می‌دهد اچ‌تی‌سی قصد ندارد در جریان کنگره‌ی جهانی موبایل ۲۰۱۶ از گوشی وان ام ۱۰ رونمایی کند و احتمالا معرفی این محصول به آینده موکول خواهد شد.

گزارشی که وب‌سایت CNET در سال ۲۰۱۴ میلادی منتشر کرده بود نشان می‌داد اولین ساعت هوشمند اچ‌تی‌سی به اندروید ور مجهز خواهد شد و مانند گوشی‌های سری One از یک طراحی زیبا در کنار کیفیت ساخت بالا بهره می‌برد.

در حالی که قرار بود اکتبر سال ۲۰۱۴ اولین ساعت هوشمند اچ‌تی‌سی رونمایی شود این اتفاق رخ نداد و بعدها این کمپانی تایوانی اعلام کرده با فرصت کافی روی گجت پوشیدنی خود کار می‌کند تا محصولی درخور توجه را روانه بازار کند.

مطالب مشابه

نظرات

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود