تصاویری از گجت پایش‌گر سلامت سامسونگ فاش شد

تصاویری از گجت پایش‌گر سلامت سامسونگ فاش شد

امروز تصاویر جدیدی از گجت پایش‌گر سلامتی و تناسب اندام سامسونگ منتشر شده که طراحی آن بسیار شبیه به ساعت‌های هوشمند است. در ادامه بیشتر در این مورد صحبت خواهیم کرد. با زومیت همراه باشید.

سامسونگ در حال تولید ساعت‌های هوشمندی عالی نظیر گیر اس ۲ است که توانسته با مکانیسم چرخشی خود در بین ساعت‌های هوشمند معروف، بسیار خاص جلوه کند. اما کمپانی کره‌ای از ساخت گجت‌های پایش‌گر سلامتی هم دست برنداشته و هنوز در حال توسعه و تکامل آن‌ها است.

شماره مدل این دستگاه لو رفته SM-R150 و شبیه به نسخه‌ای ورزشی از گیر اس ۲ مجهز به تایزن طراحی شده است. گفته می‌شود این پایش‌گر سلامتی و تناسب اندام از سیستم عامل تایزن بهره می‌برد. هنوز ماهیت اصلی این وسیله مشخص نیست، اما چند سناریو مطرح است:

اول اینکه این یک گجت پایش‌گر سلامت است که در کنار این نقش اصلی خود می‌تواند زمان را هم به شما نشان دهد. دوم اینکه این گجت تنها یک دمو از محصولات آینده سامسونگ است که هنوز به واقعیت پیوستن آن‌ها قطعی نشده است. سناریو سوم که به نظر از دوتای اول محتمل‌تر باشد این است که این دستگاه نسخه‌ای جدید از گیر اس ۲ با قابلیت‌های بیشتر باشد.

gear 2 07955

در هر صورت موضوعی که از آن اطلاع کامل داریم این است که به زودی ساعت یا وسیله هوشمندی برای پایش سلامت را از سامسونگ شاهد خواهیم بود. هنوز از زمان آغاز فروش این محصول و قیمت آن اطلاعاتی وجود ندارد اما از ویژگی‌های احتمالی این دستگاه می‌توان به مانیتور کردن ضربان قلب کاربر، الگوی خواب و تعیین هدف‌های ورزشی برای این دستگاه اشاره کرد. تصاویر این محصول را مشاهده می‌کنید.

gear 3 5b5f6

gear 4 e5f99 

gear 5 f6595

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده