3PLus چهار ابزار پوشیدنی هوشمندش را در CES 2016‌ به نمایش می‌گذارد

3PLus چهار ابزار پوشیدنی هوشمندش را در CES 2016‌ به نمایش می‌گذارد

۲۰۱۵ سال خوبی برای گجت‌های پوشیدنی هوشمند محسوب می‌شود، با این حال انتظار می‌رود که سال ۲۰۱۶ اوضاع حتی بهتر شود، چرا که هر روز کاربران بیشتری ابزارهای پوشیدنی هوشمند را وارد زندگی روزمره خود می‌کنند. به تازگی شرکت 3PLus اعلام کرده است که ۴ ابزار پوشیدنی هوشمند از جمله دو ساعت هوشمند را در جریان CES 2016‌ به نمایش می‌گذارد.

در میان محصولات متنوعی که در سال ۲۰۱۶ معرفی خواهند شد، ساعت‌های هوشمند نیز جزو گزینه‌های وسوسه انگیز برای خرید هستند که البته تعداد زیادی از این ساعت‌ها قرار است طی هفته آینده و در جریان رویداد CES 2016‌ معرفی شوند. با این حال شرکت 3PLus چند روز پیش از شروع این رویداد ساعت هوشمند خود را معرفی کرده و وعده داده تا ابزارهای پوشیدنی هوشمند بیشتری را سال ۲۰۱۶ معرفی کند. همچنین در جریان CES 2016 علاقمندان می‌توانند با حضور در این نمایشگاه از نزدیک با محصولات جدید 3PLus کار کنند  و با ویژگی‌های آن‌ها آشنا شوند. 

شرکت 3PLus در مجموع چهار محصول پوشیدنی هوشمند را در جریان رویداد CES 2016 به نمایش می‌گذارد. ساعت هوشمند 3PLus Time یکی از این محصولات است که به گفته سازندگان آن دارای قابلیت‌های هوشمند و اتصال به اینترنت است. این ساعت هوشمند به نمایشگر اولد برای نمایش نوتیفیکیشن‌هایی مثل تماس‌ها، پیام‌ها، ایمیل‌ها و البته پیغام‌های شبکه‌های اجتماعی مجهز است. همچنین این ساعت هوشمند قادر است تا گام‌های شما، میزان سوزاندن کالری و کیفیت خواب شما را پایش کند. شرکت 3PLus قصد دارد تا ساعت Time خود را با قیمت ۱۵۹.۹۹ دلار با بند چرمی به بازار عرضه کند و با پرداخت۲۰ دلار بیشتر، می‌توانید این ساعت را با بند استیل خریداری کنید. 

همچنین 3PLus در نظر دارد تا ساعت هوشمند 3PLus Touch‌ را نیز در جریان CES 2016‌ به نمایش بگذارد. این ساعت هوشمند بر خلاف مدل Time که نمایشگر دایره‌ای شکل دارد، دارای نمایشگر مربعی و البته از نوع اولد است. مدل تاچ نیز از ویژگی‌های مشابه مدل تایم بهره می‌برد و با قیمت ۱۱۹.۹۹ دلار، سال آینده به بازار عرضه می‌شود. در کنار این دو ساعت هوشمند شرکت 3PLus در نظر دارد تا دو پایشگر فعالیت‌های روزانه را نیز با نام‌های 3PLus Lite و 3PLus Swipe HR معرفی کند که طبق برنامه‌ریزی‌ها به ترتیب با قیمت ۳۹.۹۹ و ۹۹.۹۹ دلار به بازار عرضه خواهند شد. هر دو دستگاه قادر به پایش گام‌های شما، میزان سوزاندن کالری و الگوی خواب شما هستند، با این تفاوت که مدل Lite دارای گواهینامه IP67 است که نشان از ضد آب و گرد و غبار بودن این دستگاه دارد. در مقابل مدل Swipe HR دارای سنسور ضربان قلب است که در صورتی که ضربان قلب شما خارج از دامنه نرمال باشد به شما هشدار می‌دهد. 

به این ترتیب بسته به نیاز مشتری، 3Plus گزینه‌های متنوعی را ارائه می‌دهد. هر یک از این دستگاه‌ها دارای یک نرم‌افزار قابل دانلود هستند که هم با اندروید و هم iOS سازگاری دارد. 

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده